למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מפסק אלחוטי- לשדרג את איכות החיים בלחיצת כפתור אחת


טכנולוגיית הבתים החכמים מהווה את אחת מן הטכנולוגיות המתקדמות והמתוחכמות ביותר שהתפרצו לחיינו בסערה גדולה והצליחו לשנות אותם מקצה אל קצה. מערכת ה"סמארט הום", שנחשבה עד לא מזמן למדע בדיוני, הפכה כיום נגישה לכולם ומאפשרת לשדרג את איכות החיים בלחיצת כפתור אחת.

 

המומחים מבית פלמט, חברה מובילה בתחום המוצרים הטכניים לחלונות ודלתות אלומיניום ומערכות מתקדמות לבית חכם, מסבירים שככל שמשקיעים במערכת מקיפה ומתוחכמת יותר, כך ניתן לזכות בחיים פשוטים, נוחים וחסכוניים פי כמה.

 

בין הפיתוחים הטכנולוגיים שעליהם מושתתת כל מערכת בית חכם, ניתן לכלול גם מפסק אלחוטי שנועד להפוך את מערכת החשמל הקיימת למערכת חכמה, זאת מבלי להזדקק לחציבת הקירות ומבלי לערוך שינויים כלשהם בחיווטי החשמל.

 

להגיע לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה

מבית פלמט מוסיפים שבאמצעות אותו מפסק אלחוטי למנורה או לדוד אפשר לשלוט על תזמון והפעלת כל המכשירים החשמליים בבית בעזרת השלט החכם או אפליקציה ייחודית (הניתנת להורדה לטאבלט ולסמארטפון דרך מערכות ההפעלה של אנדרואיד ואפל).

 

המערכת החכמה מאפשרת לקבוע מראש את זמני ההפעלה והכיבוי האוטומטיים של מכשירי החשמל השונים, או לחלופין לתפעל אותם באופן ידני מכל מקום ובכל זמן הן מתוך הבית והן מחוצה לו.

 

באופן זה ניתן לבחון בכל זמן נתון אלו מבין המכשירים בבית דלוקים או כבויים, תוך שהאפליקציה דואגת לעדכון בכל פעם שמתבצעת פעולת הדלקה או כיבוי על ידי מי מבני הבית. בדרך זו ניתן להגיע לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה ולהפוך את הפנטזיה למציאות.


לרכז את כל המכשור של הבית באפליקציה אחת פשוטה וידידותית

בין המכשירים החשמליים בהם ניתן לשלוט באמצעות מפסק אלחוטי נמנים הדוד החשמלי, התאורה, התריסים החשמליים ומערכת מיזוג האוויר. כמו כן, ניתן להתחבר למערכות האודיו-וידאו, מערכות האזעקה וכיוצא בזה. באופן זה ניתן לראות דרך האפליקציה בכל עת האם האורות, הדוד, המזגן או הטלוויזיה עדיין דולקים, זאת על אף העובדה שאין בכך צורך או שאין איש בבית, האם הדלתות נעולות, התריסים סגורים וכדומה.

 

מעבר לשליחת פקודות מרחוק, מערכת הסמארט הום מבית פלמט מאפשרת להגדיר וליצור באפליקציה מגוון תרחישים אוטומטיים שונים, שלפיהם יתנהג הבית בהתאם, כמו קביעת זמני הדלקה וכיבוי של מכשירים ספציפיים בימים מסוימים ובשעות הרצויות. היכולת לקבוע תרחישים מהווה פתרון אידאלי לשומרי שבת, ובפרט שניתן לרכז את כל המכשור של הבית באפליקציה אחת  פשוטה וידידותית למשתמש.

 

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט