למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה בתיאום מראש 

   

                                        

חיפוש :

ידיות משיכה לדלתות כניסה בעידן האינטרנט של הדברים


העידן המודרני בו אנו חיים, מכתיב מציאות אשר במסגרתה רבים מאיתנו מתגוררים בבתים חכמים, משתמשים בטלפונים חכמים, ובאופן כללי נעזרים במערכות ממוחשבות מתוחכמות על מנת להקל על שגרת היום יום שלנו. רבים מהחפצים הדוממים הסובבים אותנו מקבלים חיים משל עצמם, כאשר אנו פוקדים עליהם לבצע עבורינו משימות שונות בתוך הבית.

שואב האבק הרובוטי מסתובב ומנקה עבורינו את חדרי הבית בשעה היעודה, התריסים החכמים מוגפים ומורמים בצורה אוטומטית, ואפילו מנורות הבית כבות ונדלקות בלי שנצטרך לקום מהכורסא. במציאות שכזו, קל לשכוח שאנחנו עדיין צריכים להיעזר בידית לדלת כניסה בכדי לשמור על מעט הפרטיות שעוד נותרה לנו.
ידיות משיכה לדלתות כניסה

ידיות משיכה לדלתות כניסה, וגם בתוך חדרי הביתבחברת פלמט, אנו מבינים היטב כי דלת הכניסה אל תוך הבית מהווה למעשה מחסום אלגנטי המפריד בין עולמינו הפרטי, לבין מציאות החיים שבחוץ. לא פלא איפוא, שרבים מאיתנו מייחסים חשיבות רבה להפרדה בין המרחבים השונים אשר ביניהם אנו מנהלים את שגרת יומינו.

ידיות משיכה לדלתות כניסה בפתח הבית, מקלות על המעבר בין החוץ לבין הפנים, והופכות את חיינו לנוחים יותר. כי גם בעידן האינטרנט של הדברים, עדיין אין תחליף למגע ולתחושת הביטחון שמספקת הסגירה הידנית של דלת הכניסה בעזרת ידית משיכה יעודית.

בנוסף, ניתן להשתמש בידיות משיכה לדלתות כניסה גם בתוך חדרי הבית הפנימיים. ידית משיכה נוחה לאחיזה ובעלת מראה אלגנטי בכניסה לחדר השינה, עשויה לשפר את מראה הפנים של הבית ולהקל על חיינו. ללא ספק, ידיות משיכה לדלתות כניסה הופכות את הפעולה המכנית של פתיחת הדלת כל כך הרבה פעמים לנוחה, קלה ונעימה יותר.

עם ידיות משיכה, הדלת שלכם תמיד תישאר סגורה

אחד מיתרונותיהן של ידיות המשיכה הינו שהן מקובעות על גבי הדלת בצורה נוחה, וכך מאפשרים סגירה נוחה והרמטית של דלת הכניסה. בניגוד לידיות לחיצות, כאשר אנו סוגרים את הדלת בעזרת ידית משיכה, קל לנו יותר לראות ולהרגיש שהדלת מאחורינו נעולה, ואנחנו יכולים באמת להרגע.

אז, עד שיגיע היום שבו נסתמך באופן בלעדי על מערכות אוטומטיות שיסגרו עבורינו את כל הדלתות בבית, בחברת פלמט אנו ממליצים על שימוש בידיות משיכה לדלתות כניסה. גם בשביל הביטחון האישי, וגם בשביל תחושת הנוחות, וחיי הרווחה שלכם בתוך ביתכם. 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט