למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

כיצד לשלוט בחיינו בעזרת מערכת בית חכם


ברוכים הבאים לעידן האוטומציה. בעולם המערבי המודרני, היבטים רבים של חיינו נשלטים על ידי מערכות אוטומטיות המסייעות לנו בהתמודדות עם אתגרי היום יום. אחד החידושים הבולטים ביותר שעידן האוטומציה הביא לפתחנו הינו מערכת בית חכם.

מדובר במערכת המשולבת בתוך תשתית החשמל הקיימת של הבית, ומתחברת למספר חיישנים ובקרים אשר מוצבים בתוך מקומות אסטרטגיים בתוך הבית. לחברת פלמט ניסיון עשיר בהתקנת מערכת בית חכם. המקצוענים שלנו מסוגלים להתקין מערכת כזו כמעט בכל בית, בעזרת ביצוע מספר התאמות. 

שליטה במערכת בית חכם בעזרת אפליקציה יעודיתאחד היתרונות במערכת בית חכם הינו שניתן לשלוט בה כיום בעזרת אפליקציה ייעודית, אותה ניתן להוריד לסמארטפונים השונים. השימוש באפליקציה יכול לחסוך לכם את הצורך להשתמש בשלט להפעלת מערכת הבית החכם, וכן להפוך את התפעול שלה לאינטואיטיבי וקל יותר עבורכם.

בעזרת האפליקציה תוכלו למשל להדליק לכם את דוד החימום כאשר אתם יושבים בנוחיות בסלון שלכם, או שתוכלו לבחור להוריד את התריסים במטבח, כאשר אתם נמצאים בכלל בחדר השינה. באופן כללי, השימוש באפליקציה הייעודית יפתח עבורכם שלל אפשרויות שיאפשרו לכם לשלוט בצורה נוחה יותר בכל היבט של חייכם במרחב הביתי.

לחליפין, תוכלו להיעזר בשימוש בשלט החכם בעל ששת הערוצים שאנו מספקים, על מנת לשלוט במערכת הבית החכם כאשר אתם בתוך הבית והסמארטפון לא נמצא לידכם. בדומה לאפליקציה, השלט שלנו נוח ואינטואיטיבי לשימוש כך שגם אם תבחרו לא להשתמש באפליקציה, השלט שלנו יספק לכם פתרון תפעולי מצוין.

גם כשאתם רחוקים, הבית שלכם נשאר קרוב אליכםהמערכות החכמות שאנו מתקינים, מבוססות כמובן על שימוש באינטרנט הנתמך ברשת וויי פיי אל-חוטית. משום כך, גם אם אתם נמצאים כרגע בחופשה או בנסיעת עסקים בחו"ל, תוכלו לתפעל את המערכות השונות בבית שלכם באמצעות השימוש באפליקציה. למעשה, ניתן לומר כי בעידן האוטומציה הבית שלכם תמיד נשאר קרוב אליכם, גם אם פיזית אתם לא נמצאים בו.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט