למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מטר מדידה: כלי עבודה שהוא חובה בכל בית ומשרד

בכל פעם מחדש זה קורה לכם: אתם חייבים להזיז את הרהיט הזה, שתקוע לכם באמצע המשרד ומפריע לכולם לעבור, אבל יש רק מרווח קטן שאפשר לדחוף אותו לתוכו ואתם חייבים למדוד. מאחר ואין לכם מטר מדידה, אתם מנסים לאמוד את המרווח בעין, לחשב בעזרת מקל, לסמן, להזיז, להתכופף ולהזיע. כל זה, רק בשביל לגלות בסופו של דבר שהדבר הארור לא נכנס. כן, ביליתם רבע שעה באומדנים ומדידות לא מדויקות רק בשביל לגלות שזה לא הצליח, ואתם מחזירים את הרהיט למקומו הקודם בתחושת תסכול. זמן עבודה יקר התבזבז ואתם נאלצים לוותר על הפרויקט השאפתני שלכם, עד הפעם הבאה.

מטר מדידה: הפתרון המושלם לכאב הראש שלכם


מטר מדידה

מטר מדידה הוא אביזר קטן וחיוני שיכול לשים קץ לכאב הראש שלכם כאשר אתם ניצבים בפני כל בעיה לוגיסטית בתוך הבית או במשרד. מדובר במכשיר פשוט המורכב מסרט מדידה מתכתי אלסטי וקשיח היושב על גבי קפיץ המאפשר לגלול אותו פנימה והחוצה מתוך קופסת הפלסטיק הקטנה שבה הוא יושב. הוא מצויד לרוב גם בתופסן ייעודי המאפשר לתלות אותו על גבי כיס המכנסיים, וכן בפלסטיק המאפשר "לנעול" את הסרט הקשיח כך שלא יזוז בעת המדידה, או לשחררו לאחר שמסיימים למדוד.
בחברת פלמט, אנו מחזיקים במלאי שלנו סרטי מדידה מסוגים שונים ובאורכים שונים. ברשותינו סרטי מדידה החל מאורך של שלושה מטרים, ועד לאורך של שמונה מטרים, לכל צורך ולכל מטרה. אנו לא מוכרים מוצרים שאיננו מאמינים בהם ולכן כשאתם קונים סרט מדידה אצלינו, אתם לא צריכים לחשוש מבלאי מהיר או משחיקת המוצר. אנו מחזיקים אצלינו רק מוצרים איכותיים ועמידים, ומוכרים אותם הן לחברות מסחריות והן ליחידים במחירים מצוינים. 

אביזר קומפקטי שנכנס לכל כיס


בניגוד לכלי עבודה אחרים, כאשר אתם רוכשים מטר מדידה, אין צורך לדאוג באשר לנושא האחסנה שלו. מדובר במכשיר קומפקטי שנכנס בקלות לכל ארון, מגירה, או תיק. כאשר תולים אותו על כיס המכנסיים בעזרת התופסן המיוחד שלו, קל לשכוח שהוא שם מכיוון שהוא כה קל משקל. עם זאת, מדובר בכלי עבודה יעיל להפליא, שיחסוך לכם עשרות דקות של מאמץ, תסכול וחרדה, ויקל עליכם לבצע כל פרויקט בו תבחרו ביעילות ובנוחות.
img_ArticleTag מטר מדידה, סרט מדידה, כלי עבודה לבית

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט