למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

למה חשובה עמידותם של מקדחים לפטישון

קיבלתם החלטה. נגמרו הימים שבהם נעזרתם באנשים אחרים כדי לשפץ את הבית שלכם. קניתם מקדחה חזקה ואיכותית, סט מקדחים לפטישון, ואתם מוכנים ומזומנים להתחיל במלאכת השיפוץ. אבל, אחרי כמה דקות של עבודה מאומצת עם המקדחה החדשה, אתם שומעים לפתע קול של נפץ חזק והמקדחה מפסיקה לעבוד. אתם מתבוננים בדאגה במקדחה ורואים שהמקדח שלכם נשבר, ולא רק שנשבר, הוא עיקם והרס את ראש המקדחה ואתם נאלצים להפסיק לעבוד.

מקדחים לפטישון קונים רק ממותג מוכר של חברה עם מוניטין

מקדחים לפטישון
אם ברצונכם להימנע מעוגמת הנפש הכרוכה בעבודה עם מוצרים נחותים, כדאי שתשקיעו מחשבה בבחירת מוצר איכותי שייתן לכם ביטחון בעבודה לאורך זמן. בחברת פלמט אנו מייבאים עבורכם רק את מיטב המוצרים מהמותגים המובילים בעולם. בכלל זה, אנו מחזיקים אצלנו מקדחים לפטישון מבית היוצר של המותג הבינלאומי Alpen במבחר גדלים המתאימים לכל מטרה.
עמידותם של מקדחים לפטישון חשובה במיוחד מכיוון שמדובר במקדחים המיועדים לעבודה אינטנסיבית, עם מוצרים מאסיביים המסוגלים לבקע גם בטון וסלעים. משום כך, עבודה עם מקדחים לא איכותיים איננה רק לא נוחה, היא גם מסוכנת. בחירה זו הינה קריטית הן להצלחת העבודה, והן לבטיחות האישית שלכם כאחד. הבחירה במקדחים האיכותיים שלנו תבטיח לכם עבודה חלקה ללא תקלות, וללא עוגמת נפש לזמן ארוך במיוחד.

למקדחה חזקה ומאסיבית דרושים מקדחים עמידים ואיכותיים


מקדחות מסוג פטישון אינן מקדחות רגילות. מדובר במקדחות אשר המקדח בהן אינו עושה רק פעולה סביבית, אלא גם פעולה של דפיקה על גבי קיר הבטון או הסלע. המקדח נדרש לבצע אלפי דפיקות קטנות חוזרות ונשנות בכל דקה, ועל כן העומס בו הוא נדרש לעמוד הוא רב מאוד. מקדחי פטישון משמשים לעבודה אינטנסיבית בענף השיפוץ והבניה, מאחר וקצב הקידוח שלהם גבוה בהרבה ממקדח סיבובי רגיל. משום כך, אם נבחר לעשות בעצמינו את השיפוץ בבית או במשרד, חובה לבחור במקדחים איכותיים ועמידים. מקדחים לפטישון באיכות הגבוה ביותר תוכלו למצוא אצלנו, לצד מוצרים נוספים העומדים בתקנים המחמירים ביותר, ויספקו לכם תחושת ביטחון בעבודתכם.
img_ArticleTag מקדחים לפטישון, מקדחה

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט