למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

סכין יפנית: המצאה גאונית שתחסוך לכם זמן וכסף

סכין יפנית היא אחד האביזרים היעילים והפופולארים ביותר בכל סט כלי עבודה שמכבד את עצמו. מדובר בכלי קומפקטי, זול, ונוח שעושה בדיוק את מה שהוא אמור לעשות הכי טוב – הוא חותך, והוא חותך מצוין. סכינים אחרים בוודאי אלגנטיים ויפים ממנו, אבל אף סכין אינו יעיל כמוהו. הסיבה ליעילותה הפנומנלית של הסכין היפנית היא שלמעשה לא מדובר בסכין עם להב אחיד, אלא בלהב המתפרק לעשרות להבים קטנים, שניתן לשבור אותם בקלות כאשר אחד מהם נהיה כהה ומפסיק לתפקד. כל כך פשוט, וכל כך יעיל.

זוג האחים שהמציאו סכין יפנית ושינו את העולם

סכין יפנית
יושיו וסבורו אוקאדה הם שני האחים שעל שמם רשומה המצאתה של הסכין היפנית. השניים עבדו בצעירותם במפעל דפוס בשנות החמישים של המאה הקודמת. על מנת לחתוך את הניירות העבים, נעזרו השניים בסכיני גילוח חדים, שלהביהם היו נשחקים כל הזמן עד שנאלצו להחליפם. התסכול מהחלפת הלהבים החוזרת ונשנית, הוא שהוליד במוחם את ההמצאה הגאונית. בשנת 1956 הם פתחו מפעל לייצור סכינים יפניים מיוחדים, אשר הלהב בהם ניתן לשבירה ולהחלפה בקלות.
כיום, ניתן למצוא את הסכין המיוחדת של האחים היפנים בכל חנות לחומרי בניין, ואף בחנויות המספקות מוצרי אמנות. מדובר במוצר רב תכליתי, שנעשה בו שימוש יומיומי למגוון רחב של צרכים ובמגוון תעשיות. אולם, לא כל הסכינים היפניים אחידים באיכותם. סכינים יפנים רבים עשויים מחומרים זולים ושבירים, אשר עלולים להותיר את המשתמש בהם עם חבלות חמורות ואף גרוע מזה.

סכינים יפניים איכותיים קונים רק ממשווק אמין


בחברת פלמט אנו מחזיקים במלאי של סכינים יפניות איכותיות וחזקות במיוחד. אנו מודעים לסיכון הכרוך בשימוש בסכין יפנית העשויה מחומרים זולים, ועל כן מביאים לכם רק מוצרים בטוחים לשימוש שאיכותם אינה מוטלת בספק. סכין יפנית הבנויה כהלכה תשרת אתכם לאורך שנים ותחסוך לכם את הזמן והכסף הכרוכים בקניית סכין חדש תוך פרק זמן קצר. אז כשמדובר בבטיחות ואמינות, אל תתפשרו. קנו את הסכינים שלכם רק מחברה בעלת מוניטין המחויבת לאיכות ולבטיחות בשביל השקט הנפשי שלכם.

img_ArticleTag סכין יפנית, סכינים

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט