למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

התקינו מחזיר שמן לדלת ויהיה לכם שקט בבית

אתם נשכבים לכם לתנומה קלה על הספה בסלון, עוצמים את העיניים ופתאום - בום! מישהו נכנס הביתה והדלת נטרקת אחריו ברעש גדול. אתם קמים מהספה מבוהלים וכעוסים כדי לנזוף באורח הלא קרוא שהפריע לכם לישון. אחר כך, כשאתם שוב נשכבים על הספה, השינה כבר לא מגיעה. אתם לחוצים וטרודים וכבר אין לכם חשק לישון. באי רצון אתם מוותרים על מנוחת הצהריים ומחליטים לקום. "חייבים לעשות כבר משהו עם הדלת הזאת" אתם חושבים לעצמכם בפעם המי יודע כמה, אבל אתם לא מתארים לעצמכם כמה זה קל. פשוט התקינו מחזיר שמן לדלת, ויהיה לכם שקט בבית.

מחזיר שמן לדלת לחיים שקטים ורגועים יותר

מחזיר שמן לדלת הינו מכשיר פשוט שיכול להפוך את החיים שלכם לשקטים ורגועים יותר. פעולתו של המכשיר מבוססת על משאבה הידראולית אשר תפקידה לווסת את פתיחת וסגירת הדלת באמצעות בוכנה ייעודית המחוברת לציר המחובר אל הדלת עצמה ואל משקוף הדלת. בעת סגירת הדלת, הבוכנה למעשה דוחסת את השמן אל תוך כלי הקיבול שלו וכך מונעת את אפקט הטריקה הבלתי נעים. 

בנוסף, כדאי לדעת כי המכשיר לא רק מונע טריקה, אלא גם מוודא סגירה הרמטית של הדלת. בעת פתיחת הדלת, מתקיימת פעולה כפולה של ריכוך הסגירה, אך גם של משיכת הדלת לכיוון המשקוף. ניתן גם לשלוט בקלות על פעולתו של המכשיר בעזרת וסט ייעודי המותקן עליו, וכך להחליט בעצמינו באיזו עוצמה בדיוק נרצה שהדלת תיפתח ותיסגר.

מה חשוב לבדוק לפני הרכישה

מחזיר שמן לדלת הוא מכשיר מתוחכם ויעיל שיכול להתאים לכל דלת, אך חשוב לבדוק מספר דברים לפני רכישתו. הדבר הראשון שנרצה לבדוק הוא האם המכשיר מתאים לדלת הספצפית שעליה נרצה להתקין אותו, הן מבחינת רוחב הדלת והן מבחינת המשקל שלה. ישנם מחזירי שמן המותאמים לדלתות זכוכית כבדות בקניונים ומקומות ציבוריים, וגם לדלתות פנים קטנות בתוך הבית. רכישת המוצר הנכון תחסוך לנו עוגמת נפש בהמשך. 

בנוסף, כדאי לוודא שרכישת המכשיר תתבצע מחברה מובילה עם מוניטין. מחזירי דלת שמן לא איכותיים עלולים להתקלקל ולהישבר בקלות עקב הלחץ המתמיד המופעל עליהם בעת פתיחת וסגירת הדלת. בחברת פלמט, אנו מחזיקים במלאי מחזירי שמן איכותיים ועמידים בלבד מתוצרת חברת KING בדרום קוריאה. אנו מאמינים אך ורק בשיווק של מוצרים שאנחנו יכולים לומר באחריות, שישמשו את לקוחותינו לאורך שנים ללא תקלות. נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם בדיוק את המכשיר לו אתם זקוקים, על מנת שתוכלו כבר היום ליהנות מחיים שקטים ורגועים יותר. 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט