למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

קצת על מערכת בית חכם


כמה פעמים קרה לכם שהתכוננתם במהירות לקראת יציאה וכשאתם כבר בדרך, נזכרתם שלא כיביתם את האורות בחדרים? לחזור הביתה לחדרים מוארים שלא לצורך יכול להיות קנס לא קטן על הכיס ואף יותר מזה, קנס מיותר.

כמה פעמים יצאתם מהעבודה ביום חורף קר, כשכל הדרך הביתה אתם חולמים על מקלחת חמה וארוכה, אבל כשהגעתם הבנתם שהדוד לא עובד מהר מספיק כמו שקיוויתם ובסוף התקלחתם במים קרים? מקלחות חמות בסוף יום עבודה ארוך יכולות להציל את המצב רוח לשאר ימי השבוע.

הרבה פעמים אנחנו מצטערים שאין לנו שליטה מרחוק על הנעשה בבית שלנו, מעין "מערכת בית חכם" שתסייע לנו בפעולות פשוטות כמו הדלקה וכיבוי אורות בבית, אך כשנמצאים מחוץ לבית, הדבר הופך לבעייתי. אך כעת יש לבעיה הזו פתרון – מערכת בית חכם, המשווקת על ידי פלמט, המבוססת על טכנולוגיית ZigBee, המאפשרת שליטה מלאה על המערכות שתבחרו בהן – דוד, מזגן, תאורה ועוד – מכל מקום ובכל זמן, ורק באמצעות לחיצה על הסמארטפון שלכם.

אתם בוחרים במה לשלוט

מערכת בית חכם יכולה לכלול שליטה על כל המכשירים והמערכות החשמליות בבית שלכם, והיא יכולה לכלול מכשירים ומערכות חשמליות על פי בחירתכם. כך למשל, תוכלו לקבוע כי ברצונכם לשלוט רק על המזגן בבית, ובמקרה כזה נתקין את המערכת רק על המזגן, וכמובן, תוכלו לקבוע כי ברצונכם לשלוט על כל המערכות האפשריות בבית שלכם – המזגן, הדוד, התאורה, התריסים החשמליים ועוד. ההחלטה בידיים שלכם, אך אנו ערוכים להתקנת מערכת בית חכם ברמות שונות, על מנת לענות על הצרכים המדויקים שלכם.

טרם ההתקנה, מגיע אל ביתכם מהנדס אלקטרוניקה וחשמלאי מוסמך שיסיירו בביתכם ויבדוקו את הפוטנציאל שקיים בבית שלכם, מהן הדרכים הטובות ביותר לבצע התקנות והאם ישנן בעיות מסוימות שיש לשים לב אליהן.

בהתאם לעבודה הנדרשת והיקף המכשירים שיש להתקין בהם מערכת בית חכם, כך יקבע המחיר של ההתקנה כולה, כאשר מחיר הבסיסי של המערכת והתקנתה עומד על כ-4,000 ₪, כשחיבור שליטה בכל מכשיר חשמלי נוסף מעלה את המחיר בתורו.

אך לבסוף, אתם תקבלו את השליטה המלאה על הבית שלכם בדיוק כפי שרציתם – בצורה מקצועית ואמינה המאפשרת שליטה קלה על המערכות השונות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם הנציגים שלנו לייעוץ פרטני וקונקרטי על מנת שנוכל להציע לכם מחיר מדויק יותר עבור הבית שלכם.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט