למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מערכת בית חכם - כשהכל נשלט בלחיצת כפתור אחת

אנשים רבים אולי אינם מודעים לעובדה הזו, אבל האפליקציה החדשנית לניהול בתים חכמים עשתה "עלייה לישראל" וכעת ניתן להתקין אותה גם בעברית!  המומחים מבית חברת פלמט, הנחשבת, בין היתר, לחברה המובילה בתחום הסמארט הום, מסבירים שמדובר באפליקציה המאפשרת ניהול ושליטה בכל הבית בלחיצת כפתור אחת מעל למסך הטאץ'.

כיום ניתן להוריד את האפליקציה אל מערכות ההפעלה של אנדרואיד ואפל בכל טאבלט או סמארטפון באשר הוא. לא חשוב היכן אנחנו נמצאים ברחבי העולם, שהרי הבית נשלט כולו מהסמארטפון שלנו, ובנגיעה קלילה מעל למסך הטאץ' ניתן להפעיל מהחופשה בקריביים את שואב האבק הרובוטי, להשקות את הגינה או לכבות את הטלוויזיה, ובכך לנטר ולווסת  ממרחקים את פעילותם של הילדים בבית. 

פתרון "ירוק" לאקולוגיה וטוב לא פחות לחשבון החודשי

האפליקציה מאפשרת להדליק או לכבות את המיזוג בבית, את האור בחדרים, את דוד החשמל ואף לוודא שלא שכחנו לנעול את הדלת. מבית פלמט מציינים שניתן גם לתכנת בה זמנים קבועים להפעלת המכשירים החשמליים, כך שאפשר בהחלט להיפרד משעון השבת המסורתי.

המערכת המושתתת על טכנולוגיית ZigBee הינה אלחוטית ופועלת בבסיסה על רשת Wi-Fi, שלא נדרשת כל התקנה של תשתית מיוחדת. היות והאפליקציה מראה גם באופן קבוע אלו מכשירים דלוקים בכל רגע נתון אצלנו בבית, שהרי מדובר בפתרון "ירוק" שטוב לאקולוגיה וטוב לא פחות לחשבון החודשי.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט