למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

החלפת צילינדר איכותי לדלת


המבנה הפשוט של מנעול צילינדר הפך אותו לאחד מפתרונות האבטחה הנפוצים בעולם. המנעול בנוי על עיקרון בסיסי של גליל, אשר באמצעות סיבוב שלו ניתן לבצע פתיחה מהירה. כאשר המנעול סגור קשה מאוד לפרוץ אותו והוא מתאים לסוגים רבים של דלתות. המנעול כמעט לא סובל מבלאי ושחיקה, הוא עמיד בפני תנאי מזג אוויר כאשר הוא מותקן על דלתות חוץ והוא מתאים לדלתות פלדלת או דלתות פנים.

הצילינדר עצמו מוחזק באמצעות מנגנון הנעילה ומכאן נובע גם החוזק שלו. בלי מפתח שמסוגל להזיז את הפינים בצורה מדויקת לא ניתן לסובב את הצילינדר. היתרון בהקשר הזה הוא שאפשר לייצר מפתח ראשי, שבעזרתו ניתן לפתוח כמה סוגים של מנעולים. סוג המנעול והבטיחות שלו תמיד קשורים למנגנון הפעולה ושכפול מפתח מאסטר ראשי מתאים למוסדות ציבור, מוסדות חינוך, בנייני משרדים, מחסנים משותפים וכן הלאה.

מה עושים כאשר הצילינדר מתקלקל?

במקרה שבו המנעול בכל זאת מתקלקל ניתן להחליף אותו. החלפה כזו צריכה להתבצע תוך שימוש בצילינדר איכותי בלבד. כמו כן, סוג ההחלפה תקבע את העמידות של הצילינדר החדש. ללא החלפה מקצועית לא ניתן להפיק תועלת מהצילינדר לאורך זמן.

בנוסף, כדאי להכיר את המקרים בהם אין טעם לחכות ועדיף להזמין איש מקצוע לטובת החלפת צילינדר:

א. מעבר דירה – אחרי מעבר דירה כדאי להחליף את הצילינדר משיקולי בטיחות ושקט נפשי. את ההחלפה ניתן לבצע מיד אחרי שמקבלים מפתח, או לחילופין אחרי ההובלה עצמה. בצורה כזו ניתן להעניק הגנה לדיירים החדשים ולישון בשקט בלילה. באותה הזדמנות אפשר גם לשכפל מפתחות לבני המשפחה והדיירים.

ב. בעיות עם המפתח עצמו – בניגוד למקרים שבהם הצילינדר עצמו סובל מבלאי ושחיקה, יש מקרים שבהם מתעוררות בעיות עם המפתח. הפתרון היחיד לבעיות עם המפתח הוא להחליף את כל הצילינדר. במקרים כאלה אפשר להשתמש בצילינדר איכותי במיוחד כדי למנוע הופעת בעיות חדשות עם המפתח בעתיד.

ג. פריצות – סיטואציה מצערת של פריצה פוגעת בצורה אנושה באיכות החיים. רוב האנשים בוחרים להתמודד עם הסיטואציה באמצעות החלפת צילינדר. ההחלפה חיונית לא רק בגלל תחושת הביטחון, אלא גם בגלל שהפריצה פוגעת ברמת האבטחה של הבית. סביר להניח שהפורצים ממשיכים להחזיק במפתחות ואסור לקחת סיכונים.

ביצוע ההחלפה הצילינדר על ידי מנעולן מוסמך

באופן עקרוני ניתן לבצע החלפת צילינדר גם באופן עצמאי, אך יש לזה מספר חסרונות. ראשית, לא כולם יודעים לבצע את ההחלפה לפי הוראות היצרן. אלו ההוראות שקובעות כיצד מתאימים את סוג הצילינדר לסוג הדלת ובאיזה אופן מתקינים אותו על מנת למנוע כניסה של גורמים לא מורשים.

שנית, החלפה עצמאית מבטלת את האחריות על הצילינדר או הדלת. לעומת זאת, הזמנת איש מקצוע לטובת ההחלפה תעלה כמה מאות שקלים בלבד, אך היא תלווה בתקופת אחריות ארוכה. במסגרת תקופת האחריות הזו ניתן להמשיך ולהזמין את איש המקצוע כדי לטפל בבעיות שעלולות להתעורר בעתיד.

שירותים נלווים נוספים, התקנת מחזירי שמן לדלת ועוד

מעבר לשירות של החלפת צילינדר, ניתן להיעזר בשירותיו של המנעולן כדי להבטיח באופן אופטימלי את ההגנה והבטיחות בבית. שירות רלוונטי נוסף הוא התקנת מחזירי שמן לדלת (המכונה גם סוגר דלת הידראולי), אשר דורשת מיומנות ודייקנות רבה. מחזירי שמן מונע את טריקת הדלת על הידיים ע"י האטה של סגירת הדלת. כך אנו נמנע מצבים לא נעימים של פגיעה בילדים ומבוגרים כאחד. את מחזיר הדלת ניתן להתקין בכל דלת, דלת כניסה לבית, לדלת כניסה לבניין, דלתות פנימיות ועוד.

לסיכום, קשה לתאר את הבית בלי מנעול ועוד יותר קשה לעשות זאת אם מתעלמים מהתפקיד של הצילינדר. הדבר החשוב הוא לעקוב אחר בלאי ושחיקה של מנעול צילינדר ובמידת הצורך להזמין מנעולן להחלפתו גם בגלל מעבר דירה, פריצות ותקלות.

 

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט