למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מידע על מחזירי שמן לדלתות

מחזירי שמן לדלת הם בעצם מחזיר הדלת המוכר, אותו מנגנון המאפשר לסגור את הדלת באופן אוטומטי בכל פעם שהיא נפתחת ולעשות זאת בצורה עדינה ללא טריקה. הדבר מאפשר שמירה על תקינות הדלת ועל רכיביה השונים. סגירת הדלת בצורה עדינה לא מזעזעת את המשקוף או את הלשונית המותקנת עליה, שומרת על המנעול ומאטה את השחיקה של חלקי הדלת השונים. סגירה אוטומטית של הדלת מסייעת גם לשמור על החלק הפנימי של הבניין מוגן מפני מפגעים כמו עשן, חרקים ואש. הסגירה האוטומטית של הדלת מבטיחה כי במידה ומישהו שכח לסגור את הדלת – פנים החדר או המשרד לא יהיה חשוף למטרדים חיצוניים.

כיצד בוחרים מחזירי שמן מתאימים ?

כאשר אנו ניגשים לבחור מחזיר שמן לדלת יש לעשות זאת תוך התחשבות במספר נקודות :

  • רוחב הדלת – ככל שהרוחב של הדלת רב יותר כל היא קשה יותר להחזרה לכן על מחזיר הדלת "להתאמץ" יותר ולהיות חזק יותר.

  • משקל הדלת – משקל כבד יותר משמעו כוח רב יותר הדרוש לסגירת הדלת.

  • תנועת האנשים – יש לקחת בחשבון את התנועה העוברת בדלת, כלומר את תדירות השימוש בדלת ובמחזיר. תנועה רבה של אנשים תגרום למחזיר להתאמץ יותר ויש לבצע לכך התאמות.

  • סוג הדלת – בעוד דלתות סטנדרטיות כמו דלתות אש או פלדלת הן דלתות עמידות הרי שדלתות זכוכית הן רגישות יותר והמחזיר משחקת פקיד חשוב בשמירה על תקינותן. טריקה אחת חזקה מדי עשויה ליצור סדקים בדלת לכן לדלת זכוכית יש להתאים מחזיר מיוחד.

  • נוחות – חשוב לבחור במחזיר שמן הניתן לכוונון נוח ופשוט על מנת שתוכלו לבצע את ההתאמות בכוחות עצמכם

  • אמינות – יש לרכוש מחזיר שמן מחברה מוכרת בלבד המעניקה גם תעודת אחריות עבור מחזיר השמן.

פלמט – מחזירים את החיוניות לבית ולעסק

יש לא מעט רכיבים שונים בבית המשמשים אותנו באופן קבוע בלי שנשים לב. המנגנון החשמלי של התריסים, הידיות של הדלת, הרשתות נגד היתושים, המנעולים ומחזירי הדלת כולם מסייעים לשמור על אורח חיים תקין. במידה ואחד המוצרים הנ"ל התקלקל או שאתם מעוניינים להחליפו תוכלו למצוא אותם כעת בקטלוג המוצרים שלנו. החנות הווירטואלית של פלמט מציעה את המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר אשר ישמשו אתכם לשנים רבות קדימה.השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט