למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מחזיר הידראולי לדלתות כניסה לבית

דלת הכניסה לבית באופן טבעי חייבת לשדר חוסן, בטחון וגם להיות מעוצבת בטוב טעם על פי קו עיצובי שיהווה כהמשך לעיצוב הכללי של הבית. את האתגר של בחירת הדלת מתוך ההיצע הרב הקיים בשוק רבים מבצעים בעזרת אנשי מקצוע וניתן להבין למה. מדובר במשימה די מאתגרת הדורשת שילוב ייחודי של חוסן הדלת ועיצוב מרשים בו זמנית. מעצבי פנים יוכלו לסייע לכם לבחור דלת כניסה לבית מבחינה עיצובית. בכדי להשלים את הפן העיצובי של הדלת, רבים בוחרים להתקין סוגר הידראולי לדלת בכדי לשלוט על עוצמת הפתיחה והסגירה של הדלת, מה שעוזר בין השאר גם לשמור על איכות הדלת לזמן ארוך ולמנוע את בלייתה.  

דלת כניסה עם מחזיר


כחלק מבחירת דלתות כניסה לבית , רבים שוקלים ובצדק כיצד לבחור בדלת שעליה ניתן להתקין מחזיר הידראולי. מה זה מחזיר הידראולי? מחזיר הידראולי הוא למעשה מתקן אותו מתקינים על החלק העליון של הדלת במטרה שהדלת תיסגר בצורה אוטומטית. אופציה זו מתאימה בעיקר לבתים בהם יש ילדים קטנים השוכחים לסגור את הדלת או לבתים צמודי קרקע, שאז ישנה חשיבות שהדלת תהיה תמיד סגורה. בנוסף לכך, המחזיר ההידראולי אמור למנוע פתיחה או סגירה מהירה מידי של דלתות ומכאן גם למנוע טריקת דלתות.
מחחיר דלת הידראולי


אז בואו נראה את השלבים בבחירת דלתות כניסה מעוצבות לבית

שילוב נכון של המראה החיצוני עם רמיזות על עיצוב הפנים – דלתות כניסה מעוצבות לבית שאינן משתלבות בצורה מיטבית עם העיצוב הפנים ועיצוב החוץ, יוכלו לאבד את ההשקעה, הרי חשבו לרגע, אם עיצוב הפנים הינו קלאסי על טהרת העיצוב הסולידי ודלת הכניסה תהיה כפרית מעץ מלא ומאסיבי, ההשקעה תרד לטמיון, ולכן חשוב לשלב בין העיצובים על מנת שתתקבל תוצאה מרשימה. הבחירה הנכונה לבית בעיצוב קלאסי תהיה דלת קלאסית בגוונים בהירים עם נגיעות דקורטיביות שיכולות להיות שילוב של זכוכית דקורטיבית עם גימורים סולידיים. סגנון עיצובי נפוץ נוסף הוא "הדלת הנסתרת" בה ישנו חיפוי מעוצב של הקיר החיצוני ודלת הכניסה לקו עיצובי אחיד. החיפוי יכול להיות מעץ, מתכת או אלומיניום ולשלב אלמנטים עיצוביים רבים ליצירת מראה יוקרתי.
מחזיר שמן לדלת


התקנה נאותה של דלת הכניסה – חשוב לרכוש דלת כניסה לבית של מותג אמין ומוכר, מה שיאפשר לכם לדעת כי בצעתם את הבחירה הנכונה. כמו כן, יש להקפיד כי הדלת תותקן על ידי  מתקין מוסמך של היצרן, כיוון שהתקנה לא נאותה תוכל להביא לידי צרות עתידיות בהמשך ואולי גם לברגים רופפים שיוכלו לגרום למפגע בטיחותי.

אחריות ותווי תקן – כל יצרן המספק דלתות כניסה לבית מציע אחריות מלאה על הדלת לפחות לכמה שנים טובות, ולכן חשוב לברר לכמה זמן האחריות ניתנת וכמובן לשמר היטב על האחריות והחשבונית המעידה על רכישת הדלת. כמו כן, חשוב לברר האם הדלת עומדת בתווי תקן מחמירים מטעם מכון התקנים. לרוב, יהיה סימון על כל דלת של מכון התקנים, אולם יש לבדוק זאת. דלת הכניסה חייבת להיות בטיחותית, כזאת שתאפשר לנו לדעת כי הדלת עמידה מפני פריצות ובעלת מנגנון נעילה משוכלל.

 

 

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט