להזמנות ותמיכה מומלץ לפנות בכתובת המייל

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה בתיאום מראש 

   

                                        

חיפוש :

תריסי גלילה ושערי גלילה – פתרונות אופטימליים למיגון ולהצללה

קצת על תריס גלילה

מדובר באוסף של שלבי תריס אשר משולבים זה בזה ונגללים לתוך ארגז תריס ייעודי הממוקם מעל החלון / הדלת. הפתיחה והסגירה של תריס זה יכולות להתבצע במספר אופנים:

  • רצועה ידנית – רצועה הממוקמת לצד הפתח ואשר משיכה שלה מביאה לפתיחה ולסגירה של התריס.
  • מנוע חשמלי – מנוע המותקן מעל התריס ומאפשר פתיחה וסגירה בלחיצת כפתור.
  • הפעלה משולבת – השילוב המושלם בין מנוע לרצועה, המאפשר שליטה מלאה בתריס גם במקרים של נפילת מתח.

יש כמה סוגים של תריסי גלילה – כאלה אשר השלבים שלהם שלובים זה בזה ונסגרים ונפתחים כדבוקה אחת (עם חורים קטנים בין שלב לשלב המאפשרים בכל זאת כניסה של כמות קטנה של אור), וכאלה בעלי שלבים מתכווננים אשר מאפשרים לכם להחליט איזו כמות אור תיכנס אל פנים החלל.

את התריסים החשמליים המתקדמים ניתן לחבר למערכת בית חכם ולשלוט עליהם גם מרחוק. כך למשל, אם יצאם מהבית ונזכרתם שלא הורדתם את התריס, תוכלו לעשות זאת בלחיצת כפתור. לחלופין – כשתהיו בדרך הביתה, תוכלו ללחוץ על כפתור במכשיר הנייד שלכם ולגרום לכך שכשתגיעו הביתה יחכה לכם אור יום נפלא ולא תצטרכו לגשש את דרככם בחשיכה.

בנוסף לכל היתרונות הללו, חשוב לדעת כי חלק מחברות הביטוח מכירות בתריסי גלילה כגורם מעכב פריצה, מה שיכול להפחית את תשלומי הפוליסה.

לאור כל זאת, אין בכלל ספק כי השימוש בתריסים כאלה מקל מאוד על פתיחה וסגירה של התריסים וכי יש לו גם יתרונות רבים מבחינה עיצובית.

התפתחויות בתחום

לא בכדי הרבה מאוד אנשים בוחרים להתקין תריסי גלילה הן בבית והן במשרד, ולא בכדי התחילו לחשוב על פתרונות דומים נוספים, כמו למשל שער גלילה ורשת גלילה:

שער גלילה הוא שער בעל מנגנון מאוד דומה לזה של תריס הגלילה, רק שהוא הרבה יותר מאסיבי והרבה יותר גדול. שערים כאלה מותקנים בדרך כלל בכניסות לחניונים ולמחסנים תעשייתיים, כמו גם בכניסות לחניות פרטיות. את השערים החשמליים הללו ניתן להפעיל באמצעות שלט רחוק או באמצעות הטלפון הנייד, כך שרק מי שמורשה לכך יכול להיכנס ולצאת מהמתחם.

רשת גלילה היא פתרון מושלם למניעת יתושים. אם בעבר ניתן היה להתקין רק רשת על מסילה שנפתחת אופקית, הרי שהיום יש רשתות גלילה חשמליות שנפתחות בצורה אנכית, והכי חשוב - בלחיצת כפתור.

לסיכום: תריסי גלילה, שערי גלילה ורשתות גלילה הם הפתרונות האופטימליים להצללה ולמיגון חללים סגורים. על מנת ליהנות מכל היתרונות שלהם חשוב מאוד לבצע מדידה מדויקת של מפתחי החלונות והדלתות לטובת התאמה מושלמת. כמו כן, מומלץ מאוד לרכוש רק מוצרים איכותיים המיוצרים על ידי חברות מוכרות ואשר מגיעים אליכם עם אחריות – על מנת שבכל שאלה ובעיה, אם תתעורר – יהיה לכם אל מי לפנות. 

 

 

 

img_ArticleTag תריסי גלילה

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט