להזמנות ותמיכה מומלץ לפנות בכתובת המייל

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה בתיאום מראש 

   

                                        

חיפוש :

איך תוכלו להפיק את כל היתרונות מהבית החכם שלכם?


עולם הטכנולוגיה והחדשנות עושה את צעדיו הראשוניים אל תוך בתי המגורים של כולנו. כמעט וכבר לא צריך לקום מהכיסא או הספה ופעולות רבות הקשורות למשק הבית ניתן לבצע במהירות ובקלות על ידי לחיצה על כפתור בשלט הרחוק. הרעיון של בית חכם לוקח צעד קדימה את הפעולות האלה ובעזרת התקנת לוח מרכזי וראשי עבור כל המוצרים החשמליים והניתנים לשליטה מרחוק - הופך את החיים לקלים ופשוטים הרבה יותר.

בתים חכמים אינם מתאימים לכל מקום וכיום ניתן לראות אנשים המתקינים את הלוח המרכזי השולט על התריסים והמזגן בעיקר בבתים פרטיים בעלי חלל גדול ומספר גדול של אביזרים חשמליים שניתן לשלוט עליהם מרחוק, דרך חדרים אחרים אפילו. כיום נחשבת התקנת אמצעים של הבית החכם כמתאימה לבתים יוקרתיים ומיוחדים.

על מה מבוססת טכנולוגיית הבית החכם?

כאמור, לא כל בית אפשר ומתאים להפוך לבית חכם. בית גדול בעל חצר רחבת ידיים שמותקנת בה בריכת שחיה ביתית, למשל, עשוי להתאים, מפני שכאשר בני המשפחה המתגוררים בבית מעבירים את זמנם בנעימים לצד הבריכה ייתכן והם ירצו לשלוט בפתיחה או סגירה של התריסים מרחוק או בכיבוי והדלקה של המזגן בתוך הבית. אם הם השקיעו ובנו בריכת פיברגלס - כנראה שחשוב להם מאד איך נראה הבית ואילו אביזרים מותקנים בו.

טכנולוגיית הבית החכם כוללת בדרך כלל את האפשרויות הבאות:

  • דוד חשמלי - שליטה מרחוק על חימום המים עבור המקלחת.
  • מזגן - בין אם יש בבית מזגן אחד, יותר מאחד או מערכת מרכזית של מיזוג אוויר - באמצעות השלט הרחוק אפשר יהיה לשלוט בטמפרטורה בכל חדר או אזור בבית.
  • תריסים חשמליים - פתיחה וסגירה של תריסים חשמליים מכל הגדלים מתאפשרת בלחיצת כפתור מכל מקום שבו נמצאים ברחבי הבית.
  • תאורה - אפשר לשלוט בכל גופי התאורה הממוקמים בכל החדרים באמצעות השלט וכך לחסוך חשמל שלעיתים עלול להתבזבז במידה ובחדר מסוים נשארת נורה דלוקה שלא לצורך.
  • רשתות גלילה - בשונה מתריסים, רשתות הגלילה מאפשרות שמירה על מידת האור החודרת אל תוך הבית פנימה וגם עליהן ניתן לשלוט בקלות באמצעות השלט הרחוק.

איך מתחילים את התהליך של בית חכם?

הדבר הראשון שצריך להתבצע בבית שבו מעוניינים בני המשפחה להתקין מערכת של בית חכם - הוא פגישה מקדימה עם אנשי מקצוע הבקיאים בנושא של חשמל והנדסה של בתי מגורים. הם יוכלו לבצע בדיקות מעמיקות על ידי ציוד מתקדם שלא יפגע בבית עצמו אך ייתן מידע רב אודות התשתיות שעליהן בנוי הבית כולו, כמו גם על רשתות החשמל והתקשורת וכך לסייע ולתת את הייעוץ המתאים ביותר שיאפשר למי שגר בבית לקבל את ההחלטה החשובה.

ברוב המקרים ניתן להתקין לוח בקרה ראשי ומרכזי שישלוט על כל האביזרים שיהיו מחוברים למערכת הבית החכם ועל ידי חיישנים שיותקנו על גבי אביזרים אלה - לצייד את בני המשפחה בשלט רחוק שיאפשר את השליטה על כל הפתיחה, הסגירה, הכיבוי וההדלקה של התריסים, המזגן והדוד.


אין ספק שהבית הופך למיוחד במינו כאשר מותקנת בו מערכת של בית חכם וכמובן שניתן לחסוך לא מעט במשאבים ותשלומים. חשוב מאד לבחור בקפידה את האביזרים שיהיו מחוברים למערכת ולקבל המלצות של אנשי מקצוע הבקיאים בתחום. מערכת בית חכם תוכל לשרת נאמנה את בני המשפחה ותשפר לאין שיעור את איכות החיים בבית., הן עבור הבוגרים והן עבור הצעירים.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט