למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

היתרונות ברכישת מנוע לתריס חשמלי

כמו הרבה דברים בחיינו כך גם התריסים הפכו לחשמליים. אין צורך יותר להתאמץ ולמשוך באופן ידני את התריסים למעלה, ניתן לעשות זאת פשוט בלחיצת כפתור. לא רק שהתריסים החשמליים חוסכים לנו את המאמץ הפיזי אלא הם גם מונעים נזק לתריס במהלך הרמתו או הורדתו. הורדה ידנית עשויה להיעשות במהירות גדולה מדי ואז לפגוע בתריס, בעוד הרמה מהירה מדי עשויה לקרוע את החוט ולגרום לנפילה של התריס. בנוסף, המנגנון החשמלי מאפשר את התקנתם של תריסים גדולים וכבדים במיוחד, תריסים אשר ניתן להרים רק בעזרת המנוע החשמלי בשל משקלם.

 

כיצד מתאימים מנוע לתריס חשמלי 

התריסים משמשים אותנו על מנת לחסום את קרני השמש, ליצור הצללה בבית, לחסום כניסת חום וקור ולמנוע כניסה של חרקים שונים. לכל תריס חשמלי מתאים סוג מנוע אחר ועל מנת להבין איזה מנוע מתאים לתריס שלכם יש לבדוק מספר פרמטרים :

  • ·         רוחב התריס
  • ·         גובה התריס
  • ·         קוטר הצינור (ואל) עליו מתגלגל התריס
  • ·         משקל התריס
  • ·         סוג שלב התריס

מנגנון שליטה מרחוק לתריסים


לתריסים ניתן לצרף גם מנגנון המאפשר שליטה מרחוק. תוכלו לרכוש שלט לתריס החשמלי אשר שולט על התריסים בהתאם למספר הערוצים שבו כאשר לכל תריס יש בקר אלקטרוני נפרד. התקנת בקר אלקטרוני תאפשר גם שליטה על התריסים דרך הטלפון במידה ותרצו להתקין בהמשך בית חכם. המרכזיה של הבית החכם מאפשרת שליטה מרוכזת על כל הרכיבים האלקטרוניים הנמצאים בבית, מכל מקום ובכל זמן, באמצעות אפליקציה ייעודית לסמארטפון. כך ניתן אפילו לתזמן מראש את השעות בהן התריסים יועלו או יורדו, זאת בהתאם לאורח חייכם.

 

העולם המתקדם של פלמט

פלמט שמחה להציע ללקוחותיה מגוון פתרונות ומוצרים טכניים מתקדמים לבית. בנוסף לשירותי הבית החכם אנו מציעים ללקוחותינו כלי עבודה איכותיים דוגמת מקדחים ביטים ואקדחי סיליקון, פרזולים לדלתות וידיות שונות, מנעולים וצילינדרים, רשתות נגד יתושים, מחזירי שמן ועוד. חלק מן המוצרים מיוצרים במפעל שלנו ועומדים בתקני ייצור ואיכות מחמירים, לצד מוצרים אחרים אותם אנו מייבאים מחברות מובילות בעולם. צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות אישי וייעוץ מקצועי מן השורה הראשונה.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט