למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם יתושים - רשת לחלון

רשת לחלון הבית היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיה ידועה ומוכרת בעולם ככלל ובישראל בפרט – בעיית היתושים. נראה כי היתושים מחבבים במיוחד את האקלים הישראלי החם דואגים להזכיר לנו זאת במהלך מרבית ימות השנה. בעוד החורף שלנו הוא קצר הרי שימי החום הם רבים ואלו הם בדיוק הימים בהם היתושים החביבים נוהגים לשוטט מחוץ לחלונות הבתים ולחפש פתח כניסה אל הבית. הישראלי התמים אשר מעוניין באוויר נקי בבית פותח את חלונו בתקווה לקבל משב רוח רענן, אך לרוב הדבר ילווה גם בכניסתם של יתושים אותם קשה לראות אך בהחלט קל להרגיש.

 

רשת לחלון - מפסיקים להתגרד

עקיצתו של היתוש אינה כואבת אך החומר אותו הוא מפזר סביב מקום העקיצה יוצר גירוד עז אשר יכול להימשך גם מספר ימים. בעוד ישנם אנשים אשר יכולים לפתח אלרגיה לעקיצות אלה הרי שברוב המקרים מדובר פשוט במטרד אשר עדיף להימנע ממנו מראש. מטרד זה הופך לגדול אף יותר בשעות הלילה כאשר ישנו יתוש בחדר. בעודנו מנסים להירדם אנו נשמע פעמים רבות את זמזומו של היתוש בעודו חולף בקרבת האוזן שלנו. לילה שכזה עשוי להפוך ללילה ללא שינה עד אשר ימצא היתוש הסורר, אך כדי שהדבר לא יחזור על עצמו תוכלו פשוט להתקין רשת לחלון אשר תעשה עבורכם את העבודה.

כיום ניתן למצוא מגוון רשתות מחומרים שונים אותם ניתן להתקין במספר דרכים כמו קיבוע למסגרת החלון, התקנה על מסילת הזזה עם מסגרת נפרדת או רשת גלילה היכולה לעלות ולרדת אוטומטית.

 

פלמט - הבית של הבית שלך

חברת פלמט אשר הוקמה בשנת 1965 כמפעל קטן לייצור מבלטים ותבניות לשוק המקומי הפכה ברבות השנים לחברה מצליחה ובולטת בייצור מוצרים טכניים לבית כולל מוצרי פרזול לחלונות ודלתות. החברה משווקת מגוון מנועים עבור תריסי גלילה המותאמים למשקלו וגודלו של התריס, שירות תיקון תריסים, רשתות פיברגלס, רשתות גלילה לחדרי ממ"ד, רשתות מתוצרת אירופית למניעת כניסת יתושים, התקנת שירותי בית חכם לשליטה על הבית דרך הסמארטפון ועוד. נשמח לייעץ לכם ולהגיע להתקין עבורכם את מגוון המוצרים שלנו.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט