למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

היתרונות של רשת גלילה נגד יתושים

רשת גלילה נגד יתושים היא רשת הנמצאת בתוך קסטת אלומיניום בחלקו העליון של החלון. פתיחת הרשת מתאפשרת על ידי משיכת ידית מיוחדת כלפי מטה. הרשת נעה בתוך מסילת אלומיניום אשר מותקנת בצד החלון ובתום הורדת הרשת ניתן לקבע אותה על ידי שימוש במנגנון נוח. רשת זו כמו גם רשתות אחרות נגד יתושים הם הפתרון הטוב ביותר להתמודד עם המטרד העוקצני. על מנת שמהלך זה יהיה יעיל יש לרשת את כל הבית ברשתות טובות ועמידות. זכרו כי במידה ויהיה אפילו פתח אחד קטן ברחבי הבית היתושים ימצאו אותו, יכנסו לבית, ויהפכו את הרישות בשאר חלקי הבית ללא יעיל.

 

היתרונות של רשת גלילה נגד יתושים

בעוד רוב האנשים מכירים את הרשתות הרגילות המותקנות על מסגרת החלון או במסגרת נפרדת הנעה על מסילת הזזה, הרי שרשת גלילה נגד יתושים מציעה מספר יתרונות אשר אינם קיימים ברשתות האחרות :

  • ·         רשת גלילה ניתנת להרמה אינה מסתירה את הנוף באופן קבוע
  • ·         הרשת ניתנת לייצור בכל מידה ועבור כל חלון
  • ·         המקום הדרוש להתקנה קטן יותר משום שאין צורך במסילות
  • ·         ניתן להתקין את הרשת בכל שלב ולא רק בעת התקנת החלונות
  • ·         הרשת ניתנת לייצור בכל גוון ולהתאים לכל חלון

הרכבתה של הרשת מתבצעת בקלות וניתן לראות כיצד לעשות זאת בסרטון המצורף באתר. כל החלקים כבר נמצאים באריזה, לכם רק נותר לבצע התקנה מהירה בעזרת הסיליקון והברגים המצורפים.

 

פתרונות לבית מבית פלמט

חברת "פלמט" הינה חברה וותיקה המספקת פתרונות טכניים לצרכים שונים הנוגעים לביתו הפרטי של הלקוח. בין מוצרי החברה תוכלו למצוא מנעולים עם גיבוי ידני, ביטים למברגה, ידיות לדלתות כניסה, מקדחים לפטישון, פרזול לתיקון תריסים ולחלונות הזזה, תריסי גלילה, כלי עבודה, ידיות לדלתות, מנעולים וצילנדרים, בית חכם ועוד.

הפתרונות הללו מבטיחים לשפר את מראה הבית ואת התפקוד של המערכות השונות. השיפור ברמת החיים של בני הבית יורגש מיד לאחר התקנת הפריטים השונים כאשר התקנת מערכת בית חיים היא הדבר שיוביל לשינוי המשמעותי ביותר. אם בעבר הרעיון של לשלוט על הבית מכל מקום דרך הסמארטפון נשמע מופרך – הרי שהיום חברת פלמט תשמח להפוך זאת עבורכם למציאות.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט