למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

הסוף לבעיית היתושים עם רשת איכותית נגד יתושים

רשת יתושים היא הרשת אשר תפקידה לתת לכם מנוח ואורח חיים תקין בביתכם. היתושים ידועים ככאלה אשר אוהבים את האקלים החם - ובארצנו לא חסרים ימים כאלה. בעוד היתושים מתרבים וחוגגים להם ברחבי הבתים – אנו צריכים למצוא לכך פתרונות בדחיפות. אנשים מסוימים יבחרו לא לפתוח את החלון בשעות הלילה על מנת למנוע את כניסת היתושים אך ברור לכולם שזהו לא הפתרון הנכון משום שלעיתים נרצה לישון עם חלון פתוח על מנת שיכנס אוויר נקי לחדר. הדרך לעשות זאת בבטחה וללא חשש כי נשמע זמזומי יתושים ליד האוזן היא להתקין רשת יתושים איכותית אשר תמצא את כניסתם ותאפשר לנו לפתוח חלון בכל עת.

 

רשת יתושים ועוד שלל מוצרים לבית 

את רשת היתושים תוכלו למקם בכל פתח בביתכם ואף על דלתות מסוימות. ניתן לחברה למסגרת החלון הקיימת, למסילת הזזה נפרדת או לרשת גלילה אשר מאפשרת להוריד את הרשת באופן ידני או אוטומטי.
רשת היתושים איננה המוצר היעיל היחיד אותו תמצאו בחנות הווירטואלית של פלמט. תחום התריסים גם הוא תחום נפוץ אשר דורש לעיתים תיקונים ושינויים. אצלנו תוכלו למצוא :
  • ·         מנועים להפעלה ידנית של התריס – ידית מנואלה המתחברת למנוע ובעזרתה ניתן לפתוח את התריס באופן ידני. טוב למקרים של הפסקת חשמל ועבור שומרי שבת
  • ·         מנועים לתריס חשמלי – מנועים אשר מאפשרים העלאה והורדה של התריסים בלחיצת כפתור. טוב במיוחד עבור תריסים בממדים גדולים אשר יש קושי להרימם באופן ידני.
  • ·         שלט אלחוטי לתריס חשמלי – מנוע רדיו מיוחד המגיע עם מקלט פנימי ושלט אלחוטי המאפשר שליטה מרחוק על התריס

 

פלמט – כאשר וותק ואיכות נפגשים

חברת פלמט הקיימת משנת 1965 החלה את דרכה בתור מפעל לייצור מבלטים ותבניות והתפתחה עם הזמן למפעל מצליח המייצר אביזרי פרזול לחלונות ודלתות אלומיניום. לאורך השנים החלה החברה להציע שירותים ומוצרים משלימים נוספים אשר מספקים את הפתרון המקיף והמלא לכל בית. החברה מקפידה על ייצור באיכות הגבוהה ביותר ועל שימוש בחומרי גלם מתקדמים המבטחים את איכות המוצר. הנכם מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרים שלנו המופיעים בקטלוג של האתר.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט