למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת גלילה פנימית

רשת גלילה מיועדת בעיקר עבור אלו מאיתנו שלא אוהבים לראות מולו העיניים רשת כל הזמן, כמו כן, היא יכולה גם להתאים לחלונות מיוחדים ואף דלתות חיצוניות ובמרפסות. הרשת מותקנת בתוך מסגרת אלומיניום ומגולגלת בתוך קופסא מאורכת המותקנת על התקרה מעל החלון. על מנת לפתוח אותה, מושכים בחוט או ידית והיא נמתחת בין המסילות עד חיבור לחלק התחתון של החלון. רשת גלילה מצוינת במתן הגנה מפני מזיקים כמו חרקים מעופפים.


יתרונות רשת גלילה


לרשת גלילה יש לא מעט יתרונות מעבר ליכולת שלה למנוע כניסת מזיקים שונים לבית:

·         פתרון אסטטי- הרשת אינה נראית לעין כשהיא לא נמצאת בשימוש, היא אינה מסתירה את הנוף בצורה קבועה. בניגוד לרשתות אחרות שמותקנות באופן קבוע בחלון ועלולות כן לגרוע מהנוף. רשת גלילה גם לא חוסמת את כניסתו של אור טבעי אל תוך הבית.

·         אוורור הבית- בחודשי קיץ, רבים מאתנו מעדיפים לסגור את החלונות על מנת למנוע כניסת חרקים מעופפים למיניהם אל תוך הבית, אך בכך למעשה עוצרים את זרימת האוויר בבית ונאלצים לשאת בעלויות חשמליות של מזגן. בעוד שבעזרת רקת שלילה ניתן להשאיר את החלונות פתוחים וליהנות מזרימת אוויר קרירה בלילות החמים ללא חשש ממזיקים שונים.

·         פתרון נקי- הרשת כמעט ולא צוברת לכלוך ואבק מכיוון שנמצאת מגולגלת בקופסא כשלא נמצאת בשימוש. זכרו כי בעת ניקיון של הרשת יש צורך לנהוג בזהירות, כיוון שהרשת עדינה מאוד.

·         התאמה מצוינת לכל חלון- ישנם חלונות אשר מחוסרי הכנה לרשת, או ללא מסילות, כאן הפתרון האידאלי הוא רשת גלילה. ניתן לייצר את הרשת בכל מידה כמעט ובכל גוון שתרצו.

מהפכה בעיצוב הבית


רשת גלילה מספקת פתרון מהיר ונוח לכל בית במלחמה נגד חרקים מעופפים ומרעישים שונים. בחנות הווירטואלית של חברת פלמט תוכלו למצוא מגוון של רשתות גלילה איכותיות בגדלים שונים ועיצובים שישמרו על מראה הבית אלגנטי ולא מתפשר.

 

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט