למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת יתושים מומלצת לבית ולעסק

רשת יתושים היא ללא ספק ההגנה הטובה ביותר נגד יתושים. מספיק להדליק את האור ובלעדיה נחיל יתושים מסתער על כל בני הבית, מזמזם ללא הרף ומשאיר עקיצות מגרדות שעתידות לחלוף רק לאחר מספר ימים של גירודים לא פוסקים.  התקנה של רשת יתושים תמנע את כל תופעות הלוואי הלא נעימות, כולל לילות חסרי שינה בניסיון לצוד את היתוש החמקמק שמזמזם לנו באוזן.

רשת יתושים בהתאמה אישית


את רשת היתושים תוכלו למקם בכל פתח של הבית, בין אם חלונות של הסלון, דלתות של המרפסת ואפילו הממ"ד. עומדות לפניכם מגוון אופציות, כך שכל מה שנשאר הוא לבחור את הרשת המתאימה ביותר לכם ולעיצוב הבית שלכם.

הזזה או גלילה - את הרשת נגד יתושים ניתן לחלק ל2 סוגים כליליים. רשתות הזזה, כשמן הן, יושבות על המסילות של החלונות ועליהן זזות. הן מוגבלות בגודל לכחצי חלון ובמידה ואין מסילות יש צורך בהתקנה שלה או פשוט מעבר לרשת גלילה. רשת גלילה ניתן להתקין בכל פתח של הבית, כך שגם בדלתות אין צורך בהתקנה של מסילות מיוחדות לדלת על הרצפה. הרשת הגלילה במצבה הסגור יושבת בתוך קופסא מעל החלון ונפתחת במשיכת חוט או כפתור במידה והיא חשמלית. הרשת הזו מאפשרת גישה לכל החלון ועל כן גם האיטום שלה מפני חרקים הוא טוב יותר.

התאמה מדויקת - הרשתות ניתנות ליצור בגדלים סטנדרטיים וגם לפי הזמנה אישית. כך שכל חלון ופתח בביתכם יכול להיות מוגן. גווני האלומיניום של המסגרת ניתנים לבחירה בכל צבע, כך שתוכלו להתאים גם את הרשת יתושים לבית מבלי לפגוע בעיצובו.

פתרונות איכותיים לראש שקט


חברת פלמט היא חברה משפחתית הקיימת משנת 1965, והחנות הווירטואלית שלה דוגלת במתן מענה ללקוחות פרטיים  בתיקון ושדרוג הבית. החברה מקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ומתקדמים, ויכולים להציע לכם רשת יתושים בייצור אירופאי אשר עומדת בכל התקנים ומאפשרת התאמה אישית של הרשתות לחלונות הבית לפי הצרכים המדויקים שלכם.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט