למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת לחלון לפי מטר

רשת לחלון מהווה את התשובה האולטימטיבית למכת היתושים שפוקדת את הארץ ברגע שמתחיל להתחמם קצת. בעוד החורף שלנו קצר, הרי שהימים החמים אשר מביאים איתם אורחים לא רצויים ארוכים ורבים. כך שאם אנחנו מעוניינים לשרוד בשלום את הימים השמשיים והחמימים, חייבים למצוא מענה לבעיית היתושים אשר חמקמקה, מזמזמת ועלולה להדיר שינה מעינינו. אין צורך להמשיך ולסבול, ניתן להתקין את רשת היתושים של חברת פלמט וליהנות מלילות מאווררים עם חלון פתוח ונטול המטרד העוקץ.

התקנת רשת לחלון- הבחירה שלכם


ישנם פתרונות מגוונים לבעיית היתושים, ביניהם גם חומרי הדברה בסביבה הקרובה לבית, וחומרים דוחי יתושים למריחה, בתרסיס או בחיבור לחשמל. כל אלו הם פתרונות יעילים, אך הם רק מטפלים בתסמין ולא מונעים את כניסתם של היתושים לבית, כמו כן הם יכולים להוות בעיה בריאותית בפני עצמה. הפתרון המושלם הוא כמובן מניעת כניסת יתושים לבתים , דבר המתאפשר עקב התקנה של רשת לחלון.

·         ניתן לבחור בין 3 סוגי התקנה, קיבוע הרשת על המסגרת, התקנת רשתות הזזה על מסילות קיימות או התקנת רשתות גלילה אוטומטיות.

·         החומרים הטובים ביותר בשוק כרגע הן רשת חזרה וגמישה העשויה פיברגלס, ומסגרת אלומיניום חזקה ועמידה שלא מתחמצנת, שניהם קלים לניקוי וברשתות גלילה בעת שהרשת סגורה, היא אינה חשופה ללכלוך ואבק.

·         מסגרות האלומיניום ניתנות לבחירה בצבעים שונים לבחירתכם.

·         ההתקנה ניתנת לביצוע בצורה עצמאית, אך ניתן גם לקורא לאיש מקצוע שיעשה את העבודה בצורה מלאה, כך שלא תהיה הבעיה של התקנה לאת קינה ויתושים יוכלו לחדור אל שטח הבית.

מפסיקים להתגרד


בעוד שהעקיצה עצמה לא כואבת, הרי שכולנו מכירים את התוצר לוואי שלה, גירודים עזים ולאלו מאתנו הרגישים לעקיצות יתושים תיתכן גם נפיחות ואדמומיות לאורך מספר ימים. מטרד היתושים, בעיקר בלילות מונעים את השלווה המיוחלת בביתנו. בחנות הווירטואלית של חברת פלמט תוכלו למצוא את רשת לחלון אשר תעצור את חדירת החרקים המעופפים והמזיקים השונים אליכם לבית.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט