למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

בלם חלון לאבטחת בני הבית

בלם חלון מיועד לאבטחת בני הבית ומאפשר השארת חלון פתוח במידה שלא תסכן את חיי הילדים בבית. חברת פלמט היא חברה משפחתית הקיימת משנה 1965 ודוגלת בעזרה ללקוחות פרטיים במעוניינים לשפץ ולשדרג את ביתם, תוך כדי מתן דגש על הבטיחות הכוללת של כל אביזרי הבית ושמירה על הנפחות החיות בו. הבלם מיוצר בעיבוד שבבי מדויק, כך שלא תתאפשר שבירתו או תזוזתו בעת שהחלון נמצא בתנופה או תחת ניסיון לפתוח אותו בכוח.


בלם חלון מציל חיים


אפילו מקומה ראשונה, בגובה של מטר וחצי, ילדים קטנים עלולים להיפצע בצורה חמורה בנפילה. הרי שאין גבול לסקרנות של הקטנטנים שלנו, כך שברגע שהם רואים פתח, הם נמשכים לחקור את העולם החדש שמצפה להם מבעד לחלון. תפקידינו הוא להגן עליהם מפני הסכנות הצפויות להם, כך שחלון פתוח לרווחה יכול לשמש כסכנה ממשית ועלינו למצוא פתרון שישמור עליהם. הפתרונות יכולים להיות מגוונים ולכלול גם סורגים וסוגרים שונים לחלונות, בין אם קבועים ובין אם לא.

אחד הפתרונות הנפוצים, הזולים והבטיחותיים ביותר הוא בלם חלון. התקנתו פשוטה מאוד, רק למקם אותו כך שלא תתאפשר פתיחת חלון מעבר ל10 ס"מ מכל צד וחיזוקו למקום בעזרת מפתח אלן. מרווח של עשרה ס"מ לא מאפשר את מעבר של ראשו של הפעוט או הילד וכך גם ימנע גם מהילדים העקשנים ביותר לעבור דרך החלון. ההתקנה מתבצעת בשיטת לפיתה בעוצמה, כך שאין צורך בעבודות מסובכות וקדיחה בקירות. זהו פתרון פשוט ונוח במיוחד לבתים שכורים שאין בהם סורגים.

קודם כל בטיחות


כיוון שבלם לחלון מאפשר פתיחה צרה של החלון בלבד, חשוב לשים לב כי בקרבת החלון, אך לא בהישג ידם של הילדים יש בנמצא מפתח אלן, שכן במקרה של שריפה, חלילה, נוכל להסיר את הבלם ולאפשר דרך מילוט מן הדירה. בחברת פלמט אנו זוכרים כי הבטיחות שלכם ושל יקיריכם קודמת לכל ועל כן גם לא המוצרים אשר משווקים לכם עומדים בתקנים המחמירים ביותר.

 השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט