למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מחזיר דלת הידראולי

מחזיר דלת מהווה פתרון אלגנטי ונוח לסגירה אוטומטית מלאה של הדלת, בין אם מדובר במבנה משרדים או בבית פרטי. המנגנון הוא לכאורה פשוט, הרגע שדלת נפתחת, מחזיר הדלת שמחובר אליה מוודא כי היא תחזור למקומה, כך הדלת לא תישאר פתוחה, תמנע טריקתה ותישמר הבטיחות והשקט של החלל בו שוהים. בחנות הווירטואלית של חברת פלמט ניתן למצוא מגוון של מחזירי דלתות לסוגי דלתות שונים.

כל מה שצריך לגעת על מחזיר דלת


מחזיר דלת הוא בר התקנה לכל סוג דלת, אך ישנן מספר נקודות שיש לקחת בחשבון:

התאמה לסוג דלת קיימת - קיימים סוגי דלתות שונים בשוק, ואולי החלק המשמעותי ביותר הוא לדעת לאיזו דלת מתאים איזה סוג של מחזיר. יש הבדל בין מחזיר לדלת מפלדה לעומת מחזיר לדלת מעץ או מזכוכית. לכל דלת יש את מחזיר הדלת המתאים לה.

מידות דלת - מנגנון סגירת הדלת של המחזיר עובד על כוח הידראולי, ולכל מחזיר יש את המשקל והגודל המקסימלי של הדלת איתה הוא יכול לעבוד בצורה תקינה ובטיחותית. מכאן, הרי שיש צורך להתאים את המחזיר לגודל הדלת, ככל שהדלת כבדה יותר, יש צורך במחזיר דלת חזק יותר.

גלוי או סמוי? - אנשים רבים מעדיפים למקם את המחזיר בחלל הפנימי של החדר, וכאן ניתנת האופציה האם להשאיר את המחזיר דלת גלוי, או לבחור באופציה של התקנת מסילה מיוחדת והפיכתו לסמוי. לרוב, עקב שיקולים כלכליים שונים, נעשית הבחירה שלוותר על המסילה.  

התאמה אישית - חשוב לציין כי במחזירי הדלת ניתן לכוון את מהירות הפתיחה והסגירה של הדלת, ובעת הצורך יש אפשרות לרכוש גם עצר המאפשר במקרה הצורך את השארת הדלת פתוחה למקרי חירום.

הבחירה הנכונה


סדרת מחזירי הדלת של פלמט מציעה שליטה בטכנולוגיה מתקדמת ועיצובים חדשניים בתחום סגירת הדלתות באופן אוטומטי. אתם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי של פלמט על מנת לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם למחזיר דלת. סוג מחזיר שלא תואם את הדלת הקיימת או התקנה לא מקצועית יכולה לגרום לליקויים שונים במחזיר וכך לא יהיה ניתן להבטיח את פעילותו התקינה.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט