למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מחזיר שמן לדלת הזזה

מחזיר שמן לדלת הוא המרכיב העיקרי במחזירי הדלת המפעילים את כל המערכת. השליטה על עוצמת הסגירה והפתיחה של הדלת מתבצעת על ידי כיוונים של רכיב זה במערכת ההידראולית. חשוב לזכור לי גם למחזיר שמן לדלת יש את המגבלות שלו ולא יכול לעבוד בצורה גורפת על כל הדלתות. דבר האומר שיש להתאימו לסוג הדלת וממדיה, כיוון שדלת במשקל גבוה תדרוש כוח רב יותר לסגירתה ועל כן תדרוש מחזיר שמן בגודל שונה מזה שיצליח להשתלט על דלת עץ קטנה וקלה יותר.

בחירה נכונה של מחזיר שמן לדלת


במידה ושקלתם על תוספת של מחזיר דלת, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים על מנת להתאים את מחזיר שמן לדלת עבור הצרכים שלכם בצורה מדויקת:

דלת אש לעומת דלת זכוכית - לדלתות הללו ישנם שימושים שונים לחלוטין ועדיין ניתן לראות כי התקנה של מחזיר שמן לדלת עליהם יהיה יתרון משמעותי ויכול לשמור על אורך חיי הדלת לאורך זמן. דלת אש מחויבת להישאר סגורה כל הזמן, זאת על מנת לעכב התפשטות אש במקרה של שריפה. לעומת זאת, דלת זכוכית יכולה להתנפץ בכל טריקה שלה, על כן גם היא יכולה לגרום לנזק משמעותי לאדם במידה ותהיה מחוסרת מנגנון כלשהו שישמור עליה מפני טריקות.

סוגי דלת שונים - סוגי מחזירים שונים - כפי שצוין קודם, דלתות שונות מימדים דורשות תפעול של מחזירי שמן שונים שיספקו אות הכוח הנדרש לסגירה בטיחותית של הדלת. כך במקרה של דלתות רחבות או כבדות מאוד.

תנועת אנשים - במידה ויש תנועה רבה של אנשים ביציאה וכניסה מן החלל המבוקש, הרי שיש צורך בהתאמות מיוחדות של המחזיר על מנת שלא להביא אותו למצב של שחיקה בטרם עת.

מחזירים בטיחותיים ומקצועיים


בחנות הווירטואלית של חברת פלמט תוכלו למצוא את המוצרים האיכותיים ביותר אשר עומדים בכל תקנות הבטיחות על מנת שתוכלו ליהנות מאורח חיים תקין ונוח, ללא דלתות נטרקות שיפרו את שלוותכם, או חלילה יסכנו את חייכם.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט