למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה בתיאום מראש 

   

                                        

חיפוש :

החלפת מנוע לתריס חשמלי

מנוע לתריס חשמלי מאפשר את הנוחות שבפתיחת או סגירת התריסים בביתכם בלחיצת כפתור. אוטומטיזציה של מערכת התריסים מעניקה אווירה נינוחה ובטוחה יותר בבית. למרות הדעה הרווחת תריסים חשמליים מאפשרים חיסכון בחשמל בצריכה הביתית. תריסים מגוננים על הבית מפני קרינת שמש חזקה שיכולה לחמם את הבית ברמה בה נאלץ להדליק מזגן על מנת לקררו. כמו כן, ניתן לשלב את התריסים עם מערכת בית חכם, דבר המאפשר ניצול מרבי של התאורה הטבעית ושמירה על טמפרטורה רצויה בבית.

מה זה מנוע לתריס חשמלי?

פעמים רבות התקנה של תריסי גלילה מתבצעת בפתחים גדולים, דבר האומר כי התריסים יהיו כבדים ומאתגרים מאוד לגלילה ידנית. התקנה של מנוע לתריס חשמלי תקל על פעולות הפתיחה והסגירה של התריסים ותגן על התריסים עצמם מפני שבירה בעת גלילה ידנית העוצמות שונות.

קיימים 2 סוגי מנועים לתריסים חשמליים:

מנוע מכני - מעלה ומוריד את התריסים בלחיצת כפתור. על מנת לעצור את התריס במיקום הרצוי יש צורך לוויסות ידני של התריס. חשוב לציין כי במידה וקיים חפץ זר המונע סגירה תקינה של התריסים  דבר זה יכול לגרום לפגיעה במנוע, ולכן מומלץ להוסיף למערכת חיישן מיוחד המפסיק את פעילותו של המנוע ברגע שיש אובייקט המפריע לפעילותו.

מנוע עם שלט רחוק - מנוע המופעל על ידי שלט רחוק זקוק רק לנקודת הזנה של חשמל, כך אין צורך בהתקנה של מפסק חשמלי העלול לגרור איתו קדיחות מיותרות בקיר שלכם. מערכות הפועלות על מנוע זה מאפשרות הגדרה של מצבים שונים, כך שכל הפעילות בעזרת מנוע זה יכולה להתבצע מרחוק, דבר המקל גם על התאמה של הבית לבית חכם. כמו כן, לרוב, מנועים אלו הינם בעלי חיישנים רגישים ויפסיקו את פעולתם במידה וקיים עצם זר המפריע לפעולה של סגירת התריסים.

התאמה מדויקת


אין ספק כי החיים הופכים לפשוטים הרבה יותר ברגע שבלחיצת כפתור ניתן לתפעל את התריסים. אך חשוב לזכור כי חייבת להיות התאמה מדויקת בין המנוע לתריסים, כאן חברת פלמט יכולה להציע לכם מגוון של מעונים איכותיים מהם עליכם לבחור את המנוע בהתאם לגודל ומשקל התריס אשר קיים בביתכם.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט