למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

נעילת חלון הזזה לחלונות

נעילת חלון הזזה משפרת משמעותית את הביטחון והבטיחות בבית. ב-25% מהפריצות מתבצעות עקב גישה קלה לפורצים מהחלונות. הוספת מנגנון נעילת חלון הזזה יכולה למנוע מכם להפוך לחלק מהסטטיסטיקה. חברת פלמט מציעה לכם מנגנון להגנה מפריצות למטרת בטחון מרבי. נעילה לחלונות ודלתות הזזה להתקנה עצמית יכול בהחלט להיות קו ההגנה שלכם, אשר ישמור בלילות על ביטחונכם, ובימים כשהבית ריק על רכושכם.

יתרונותיו של מנגנון נעילת חלון הזזה


קיימות מגוון סכנות האורבות לנו מבעד לחלון, פריצות, גניבות ואפילו ילדים קטנים שיפתחו את החלון ויצאו למרפסת במלי שאף אחד ישים לב.

·         מנגנון נעילת חלון הזזה היא פשוט יחסית להרכבה עצמית, כך שאפילו אין חובה באיש מקצוע שיתקין את המערכת אשר תכן עליכם ועל בני ביתכם. המנגנון נועל את שני חלקי החלון במקומם ומשאיר את המסגרת במסילתה כל שאין צורך בכלי עבודה רבים או קדיחות בקירות.

·         נעילת חלון הזזה מתאפשרת ללא שינויים אסטטיים בחלון, כך שאין פגיעה בנראות של החלון והמסגרת.

·         זהו תחליף נוח וזול לסורגים על החלונות אשר פוגעים גם בנוף. התקנת סורגים תגרור אחריה עלויות כלכליות גבוהות ועבודה רבה היכולה לקחת זמן רב. מנגנון נעילה לחלון ההזזה חוסך את כל אלו ומבטיח לכם את השקט הנפשי והביטחון המגיע לכם.

בטיחות מעל הכל


פתרון מיגון יעיל ואמין זה מאפשר להפוך את הדלת או חלון ההזזה שלכם לבטיחותי יותר עם שתי נקודות נעילה. מומלץ מאוד למגן את כל החלונות אשר יש בביתכם, כן תוכלו להיות בטוחים כי האנשים שקרובים לכם יותר מכל נמצאים בסביבה בטוחה. בחנות הוירטואלית של חברת פלמט תוכלו למצוא את מנגנון הנעילה המתאים לכם ביותר, לצד הוראות הרכבה והתקנה פשוטות של המערכת על גבי דלתות החלון, כך תוכלו להיות בטוחים כי ביתכם הפך למקום מוגן וחסין לפריצות.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט