למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת גלילה לחלון נגד יתושים

רשת גלילה נגד יתושים היא פתרון פרקטי הניתן להתקנה על כל חלון, כולל חדרי ממ"ד. בחברת פלמט תוכלו למצוא את הרשת הגלילה שמספקת הפתרון המושלם להרחקת חרקים מהבית ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים. הרשת במצב הסגור נמצאת מגולגלת בתוך קופסת אלומיניום החל העליון של אדן החלון, על מנת לפתוח אותה ניתן להיעזר בידית, כך הרשת נעה בתוך מסילת האלומיניום עד לסגירה סופית בתחתית החלון.

רשת גלילה נגד יתושים- גם אסטטית וגם מגנה


רשת גלילה נגד יתושים משמשת עבורנו כקו הגנה משמעותי כנגד המזיקים המעופפים הללו, ומעניקה לנו את האפשרות להשאיר את הבית מאוורר ונקי מזבובים במטבח ויתושים בחדר השינה.

רשתות עמידות - המסגרת העמידה של הרשת עשויה מאלומיניום, מתכת חזקה, עמידה, ולא מתחמצנת- כך שגם לא מחלידה. האלומיניום ישמור על המראה המבריק והחיוני שלו לאורך שנים ולא  יפגע בעיצוב של הבית. הרשת עצמה עשויה מפיברגלס הידוע בגמישותו וחוזקו הבלתי ניתנים לחדירה.

קל להתקנה - בניגוד לרשתות הזזה, רשת גלילה נגד יתושים אינן דורשות נוכחות של מסילות קיימות ועל כן יכולות להיות מותקנות גם בחלונות ללא מסילות או בחדרי ממ"ד, להגנה כפולה. הרשתות ניתנות להתקנה פשוטה באופן עצמאי. ניתן לקבל הוראות הדרכה להרכבה של הרשת בסרטון המצורף באתר.

אסטטי - את הרשת ניתן להזמין בגודל סטנדרטי או בכל מידה אחרת כך שיתאימו לכל חלון או דלת שנרצה, כמו כן ניתן לקבל את מסגרות האלומיניום בכל הצבעים לפי בחירתכם. כיוון שהרשת ניתנת לקיפול, אין סכנה של הסתרה של הנוף באופן קבוע, ומתאפשר מעבר של אור טבעי כך שאין הצללה מיותרת של חלל הבית.

פתרון עבור כל חלון

היום כבר ברור כי התקנת רשתות לחלונות חיונית בכל חדרי הבית במידה ואנו רוצים לפטור את עצמנו מנוכחותם של חרקים מזיקים רשת גלילה מאפשרת לכם את הגמישות הגדולה ביותר בעת ההזמנה שלה, כאמור, היא מגיעה בגדלים וצבעים מותאמים אישית. חברת פלמט מספקת רשתות גלילה איכותיות נגד יתושים מתוצרת אירופאית ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט