למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

איך לאבטח את החלון מפני נפילת ילדים?

אין ספק כי בלם חלון הוא אחד מאמצעי הבטיחות החשובים ביותר בבית. הוא מאפשר מצד אחד ליהנות ממשב רוח נעימה, ומצד שני לא מאפשר את נפילתם של הילדים אל מחוץ לחלון או כניסתם של פורצים מבחוץ. חברת פלמט שמה לה לדגש את שיווקם של האביזרים והמוצרים השונים אשר יסייעו בשדרוגו של הבית. זאת לרבות מוצרים שישדרגו את התריסים הקיימים, רשתות לחלונות, מנועים בעבור תריסי גלילה, בלם לחלון ואף מוצרי בית חכם שונים ומגוונים אשר יהפכו את חייכם לנוחים הרבה יותר.

בלם חלון – כי בטיחות היא לא מילה גסה

בלם חלון, כשמו כן הוא, משמש בתור מנגנון ייחודי הבולם את פתיחת החלון מעבר לגבול הרצוי. אביזר שימושי זה יסייע במניעת יציאה של ילדים או בעלי החיים החוצה, כמו גם, ימנע את ניסיונם של אנשים זרים להיכנס אל ביתכם ללא רשות דרך החלון. כאן למעשה טמונה הייחודיות שלו. הוא אינו דורש התקנה מסורבלת ואינו יקר, אך ממלא תפקיד חשוב ומשמעותי בשמירה על הרכוש ודיירי הבית.

רבים מאמינים כי הדרך היחידה להבטיח את בטיחותו של החלון תהיה התקנתם של סורגים, אך הסורגים הללו, יפים כלל שיהיו, חוסמים את הנוף הנשקף מהחלון ומהווים פתרון קבע, כך שגם במידה ותרצו להיות בלעדיהם, אין הדבר אפשרי. לעומתם, בלם חלון מהווה הן פתרון בטיחותי לבעיה, כמו גם כזה שאינו חוסם את הנוף ומאפשר לכם בעת הצורך להיפטר מהבלם ולפתוח את החלון לרווחה.

נוקטים בכל אמצעי הבטיחות הנחוצים

אין דבר נעים יותר מלפתוח את החלון בבוקר שמשי וליהנות מהרוח הנעימה שחודרת פנימה. אך בשעה שיש בביתכם ילדים קטנים וסקרנים, הבוקר השמשי עלול להסתיים באסון ללא אמצעי בטיחות מתאימים. לאור העובדה כי הקטנטנים הסקרנים נוטים להגיע גם למקומות אשר עשויים להיות מסוכנים עבורם, מומלץ לנקוט בכל האמצעים הנחוצים על מנת למנוע תאונות עתידיות. כך בלם לחלון יכול לסייע במניעת נפילה. חברת פלמט תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע במציאת האמצעים הבטיחותיים המתאימים לכם.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט