למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

דרך פשוטה להגן על ביתכם מפני פריצה

מגביל פתיחת חלון, כשמו כן הוא, מגביל את דרך פתיחת החלון. אין ספק כי הדבר בעל יתרונות רבים, אך זאת רק בשעה שאתם בוחרים במגביל האיכותי ביותר בנמצא. אנשים רבים מכל רחבי העולם כבר ביצעו את ההחלטה הנבונה והוסיפו אביזר ייחודי זה לחייהם. כך שכיום הם יכולים ליהנות מהיתרונות הבטיחותיים הרבים של פריט זה. את הרכישה המוצלחת חשוב לבצע במסגרתה של חברה מקצועית ומנוסה אשר בעלת וותק רב בתחום. פנו אל חברתנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מגביל פתיחת חלון ששומר עליכם

אין ספק כי שמירה על בטיחותם וביטחונם של דיירי הבית תהיה תמיד בראש סדר העדיפויות שלכם. אך נשאלת השאלה, איזה פתרון יוכל להעניק את רמת הביטחון הגבוהה ביותר בפני איומים מבחוץ או סכנות שממתינות בבית. מגביל פתיחת חלון יהיה זה אשר מנסה ומצליח להוות את הפתרון הייחודי הזה, זאת בצורה הבאה:
  • הגנה בפני פריצות – פעמים רבות הפורצים והגנבים יחפשו אחר הדרך הפשוטה ביותר להתגנב אל ביתכם מבלי לעשות רעש. בשעה שהחלון שלכם נשאר פתוח ולא מאובטח, הם יוכלו לחדור אל ביתכם בדרך זו. אך בשעה שהגבלתם את פתיחת החלון באמצעות המגביל, הרי שהפורץ לא יוכל להיכנס פנימה ולא יסתכן בגרימת רעש בשבירת החלון, כך שביתכם יישאר מוגן.

  • מונעים נפילות – אין ספק כי הילדים שלנו התברכו בחוש סקרנות יוצא מן הכלל, אך לעיתים אותה סקרנות עשויה להיות מסוכנת, בייחוד בשעה שהקטנטנים מנסים להבין מה קורה מחוץ לחלון הפתוח. השארתו של חלון פתוח עשויה לגלום לאסון, אך בעת התקנה נכונה של מגביל פתיחת חלון, גישתו של הילד אל החוץ מוגבלת ועל כן לא תתאפשר נפילתו מעבר לחלון.

שומרים על הבית במחיר נוח במיוחד

אין ספק כי נוכחותו של מגביל פתיחת החלון יהיה מבורך בבית. מעבר להיותו דרך יעילה בשמירה על ביטחון הבית והנוכחים בו, הרי שהוא גם ניתן להתקנה פשוטה ונוחה. אביזר ייחודי זה אינו יקר ויאפשר לכם להשיג את השקט הנפשי לו אתם כל כך זקוקים.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט