למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מה היתרונות בנוכחותו של מחזיר דלת ?

מחזיר דלת הוא אחר האביזרים השימושיים והמבוקשים ביותר בעולם הדלתות. זהו פתרון ייחודי ואלגנטי לצורך של סגירה מלאה של הדלת. את מחזירי הדלתות האיכותיים והבטיחותיים ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת פלמט הוותיקה והמקצועית. חברתנו הוקמה השנת 1965 ומאז מקפידה על הענקת השירות האיכותי והחם ביותר בעבור כל לקוח ולקוח. זאת תוך מתן הייעוץ והמידע המלא בנוגע למגוון המוצרים השונים אותם מעמידה לבחירתם של לקוחותיה.

מי מאיתנו לא נכנס לחדר ושכח לסגור אחריו את הדלת? פעמים רבות הדבר אולי לא נדמה כעניין מורכב, אך האמת היא כי דלת שנשארת פתוחה עלולה להיטרק בנוכחות רוח, ולגרום להפרעה לנוכחים בחלל הפנימי של החדר. מכאן מעשה אנו יכולים ללמוד עוד אודות יתרונותיו של מחזיר דלת.

  • תפקידו של מחזיר הדלת, כשמו כן הוא, להחזיר את הדלת למצב בו היא סגורה. כך למעשה ניתן יהיה להיכנס לכל חדר ומיד לאחר כניסתכם, הדלת תיסגר באופן אוטומטי אחריכם.
  • דלתות פתוחות עלולות להיטרק בעת משב רוח. הדבר פוגע הן ביכולת הריכוז של האנשים הנמצאים בחדר והן במנגנון הסגירה עצמו של הדלת. כך, לאחר טריקה אחת יותר מידי, אתם עלולים לשים לב כי הדלת כבר לא ממש נסגרת כראוי.
  • ניתן להתקין מחזיר דלת הן בצורה גלויה והן בצורה סמויה. התקנה של מחזיר דלת סמוי דורשת התקנה של מסימה מיוחדת, דבר אשר יתרום לאסתטיקה אך עלול להיות יקר יותר.

כל דלת והמחזיר שלה

חשוב להבין כי ניתן יהיה להתקין מחזיר דלת כמעט על כל דלת שהיא. כמובן, במידה ומדובר על דלתות גדולות וכבדות, הרי שיהיה צורך במחזיר דלת עמיד וחזק אשר יוכל להשתלט על הדלת ולבצע את פעולתו על הצד הטוב ביותר. פנו אל חברת פלמט עוד היום ותוכלו ליהנות ממגוון רחב של מחזירי דלתות איכותיים ובטיחותיים שיבטיחו כי הדלת לעולם לא תישאר פתוחה בשעה שאין אתם מעוניינים בכך.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט