למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מחזיר שמן לדלת – דברים שכדאי לדעת

מחזיר שמן לדלת ידוע גם בשם מחזיר דלת, והוא אחראי על הבאת הדלת למצב סגור בצורה איטית ובטוחה על מנת למנוע את טריקתה ולוודא כי הדלת אכן תיסגר. את האביזרים האלו, לצד מגוון רחב של מוצרים נוספים לדלתות ולחלונות, ניתן יהיה לאתר בחברת פלמט המקצועית אשר מחזיקה בניסיון של כ- 54 שנים בתחום. חברתנו מספקת מגוון של פתרונות בעבור הבית או אפילו מקום התעסוקה ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע לו אתם זקוקים.

אין ספק כי מחזיר שמן לדלת הינו בעל פונקציונליות חשובה ומשמעותית, אך מעבר לכך, להלן מספק נקודות שכדאי לדעת בנוגע אליו.

  • עוצמת סגירת הדלת ניתנת לבקרה על ידכם. ניתן יהיה לכוון את מחזיר הדלת כך שייסגר בעוצמה ובמהירות המבוקשת עליכם.

  • ניתן להתאים את המחזיר לסוגים שונים של דלתות, בין אם מדובר על דלתות עץ או זכוכית, דלתות אלומיניום או דלתות כבדות מפלדה. המחזירים מאפשרים וויסות ובקרה של עוצמת הסגירה של הדלת על גבי דלתות שונות.

  • מחזיר שמן לדלת קיים בחדרי לימוד, כיתות וגני ילדים. זאת על מנת למנוע מהדלת להיטרק על אצבעותיהם של הילדים מבלי משים.

  • העובדה כי הדלת נסגרת באופן אוטומטי מבטיחה כי גם בשעה שמיזוג האוויר פועל בחדר, פתיחת הדלת מבלי סגירתה לא תגרום לשינוי וכניסה של אוויר חם בקיץ או רוח מקפיאה בחורף אל תוך החדר הנעים בו אתם שוהים.

נעזרים במקצוענים בכל שלב

חשוב לזכור כי בחירתו של מחזיר שמן לדלת והתקנתו חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר יוכלו להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר. כך שמחזיר הדלת יבצע את פעולתו בצורה הבטוחה והאמינה במשך שנים ארוכות. חברת פלמט תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בפעולות אלו, זאת כמובן לארח בחירה נכונה של מחזיר הדלת כך שיתאים לסוג הדלת אותה יסגור ולעוצמת הסגירה המבוקשת עליכם.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט