למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מנגנון ששומר על הילדים

מנגנון נעילה לחלון הזזה אלומיניום הוא כלי אשר חיוני בעבור משפחות רבות. הוא למעשה מאפשר את השמירה על ביטחונם של הילדים בשעה שהם נמצאים ליד חלון, זאת לאור העובדה כי מנגנון זה לא מאפשר את פתיחת החלון בשעה שאין אנו מעוניינים בדבר, בכך ימנע את המעבר של הילד למקום לא בטוח. את המנגנונים המתקדמים והאיכותיים ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת פלמט הוותיקה והמנוסה. חברתנו חלטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן תעשה את כל האפשרי על מנת לספק בעבורכם את המוצרים והאביזרים האיכותיים ביותר מבית היוצר של החברות המובילות בעולם.

מנגנון נעילה לחלון הזזה אלומיניום וחשיבותו בחיינו

לא תמיד אנחנו נהיה זקוקים לנוכחותם של סורגים בחיינו. זאת על אף העובדה כי שמירה על הבטיחות שלנו, של ילדינו וביתנו תמיד ימצא בראש סדר העדיפויות. הסורגים היוו מאז ומתמיד את אחד הפתרונות היעילים ביותר לשם מיגון הבית בפני פריצות מצד אחד ושמירה על בטיחות הילדים ובעלי החיים בתוך הבית מצד שני. אך לאורך השנים, רבים מאסו בעובדה כי הסורגים קבועים במקומם ומכערים את הנוף אשר נשקף מהחלון. כך הגיע לעולם מנגנון נעילה לחלון הזזה אלומיניום.

מנגנון נעילה זה הוא כמעט ובלתי נראה. הוא ממוקם בקצה החלון ואין שמים לב אליו כלל. הוא מאפשר את נעילה החלון בצורה איכותית ואמינה, כך שהחלון לא ייפתח בשעה שאין אנו מעוניינים בכך. התקנתו של המנגנון אינה מסובכת, אך במידה ואין אתם מכירים את הפעולות הנדרשות, מומלץ לפנות אל בעל מקצוע אשר יסייע בתהליך ההתקנה הבטוחה, כך שמנגנון הנעילה יוכל למלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר.

בטיחות מעל הכל

בעולם בו אנשים רבים גילו כי ביתם נפרץ דרך החלון, הטכנולוגיה הייתה צריכה למצוא את הפתרון לבעיה זו. כך למעשה נוצרו מנגנוני הנעילה השונים. כך למעשה כעת ניתן יהיה לשמור על בטיחותם של באי הבית והרכוש שנמצא בו מבלי לדאוג.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט