למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

למה לנעול חלון הזזה?

נעילת חלון הזזה יכולה להתבצע בדרכים שונות ומגוונות, כאשר המטרה הראשית של פעולה זו תהיה שמירה על ביטחונם ובטיחותם של דיירי הבית. חברת פלמט רבת הניסיון שמחה לעמוד לשירותכם ברגעים בהם אתם מבקשים להפוך את ביתכם לנוח ובטיחותי הרבה יותר. באתר החברה ניתן יהיה למצוא מגוון רחב של מערכות שנועדו לנעול את חלון ההזזה ובכך להבטיח כי דיירי הבית לצד הרכוש יהיו מוגנים מכל פגע. 

נעילת חלון הזזה – מה שכדאי לדעת

פיתוחו של מנגנון נעילת חלון הזזה מאפשר כיום לאנשים רבים מכל רחבי העולם ליהנות משנת לילה בטוחה ונינוחה בשעה שהם יודעים כי הם בטוחים ומוגנים במקומם. להלן מספר נקודות בנוגע למנגנונים הללו שיהיה מעניין לגלות:

קיימים סוגים שונים של אמצעי נעילה לחלונות הזזה. זאת לרבות אל פורץ, מגבילון ומנעולים שונים. כל אלו מגיעים בעיצובים שונים ואופן תפעול ייחודי. כך שכל מה שעליכם יהיה לעשות זה לבחור את המנגנון הנוח ביותר לכם ולהתקין אותו לבטיחות מקסימלית.
 
חשוב להבין כי כרבע ממקרי הפריצות לבתים מתרחשים דרך החלון. בשעה שאתם בוחרים בהתקנה של מנגנון נעילה על חלון ההזזה שלכם, אתם למעשה בוחרים להגן על הבטיחות שלכם, של בני הבית ושל הרכוש שמוצב בו.

מנגנון הנעילה אינו מביא פתגמים אסטטיים, ואכן פעמים רבות הוא יהיה מוסתר מהעין, כך יבטיח את הדיסקרטיות הדרושה כמו גם לא יפגע באיכות הנוף הנשקף מהחלון.  

קודם כל, שומרים על הביטחון

אין ויכוח על כך כי הדבר החשוב ביותר יהיה ביטחונכם וביטחונם של האנשים החשובים לכם יותר מכל. פנייה אל חברת פלמט תעניק לכם את ההזדמנות לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר על ידי המומחים. כך למעשה להעניק בעבורם את תחושת הביטחון הגבוהה ביותר והעתיד הוורוד עליו  חלמתם מזה זמן כה רב. חברתנו תשמח לסייע באיתור מנגנוני הנעילה האיכותיים ביותר והתקנתם בעת הצורך בביתו של הלקוח. 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט