למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מה כדאי לדעת אודות רשת גלילה?

רשת גלילה היא למעשה רשת אשר נפתחת במלואה ואינה זקוקה למסילה משלה. הרשת נגללת כלפי מעלה, בדיוק כמו התריסים, כך שהיא לא מאלצת אתכם להתמודד עם רשת אשר מסתירה את הנוף הנשקף מהחלון בכל עת. את הרשתות האיכותיות והעמידות ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת פלמט המקצועית. חברתנו מובילה את התחום מזה 54 שנים ומקפידה על שביעות רצונם של לקוחותיה לכל אורך השנים.

רשת גלילה מציגה בפנינו מגוון רחב של יתרונות מעניינים, על כן נרחיב אודות מספר הפרטים החשובים שיהיה מעניין לגלות בנושא:


  •          רשת גלילה אינה המצאה חדשה. היא קיימת זה למעלה משלושה עשורים ונפוצה בכל רחבי העולם.
  •          סגירה של הרשת מונעת ממזיקים וחרקים שונים להיכנס אל ביתנו גם בימי הקיץ החמים וגם באזורים מיוערים אשר כוללים יצורים קטנים רבים שרק מחפשים אחר בית חם להשתכן בו.
  •          זה אחד הפתרונות היעילים ביותר כנגד יתושים. פתרון אקולוגי אשר אינו מפזר רעל או עלול לסכן את בעלי החיים או הילדים בבית.
  •         רשתות גלילה ניתנות להתקנה על מגוון רחב של גדלי חלונות. כך למעשה הופך להיות לפתרון יעיל כנגד יתושים שניתן להתאמה אינדיבידואלית.
  •          הרשת אינה דורשת את התקנתה היקרה והמסורבלת של מסילה נוספת בחלון. כך למעשה מונעת בזבוז נוסף של משאבים.
  •          העובדה כי ניתן לפתוח את הרשת מעניקה לנו את האפשרות ליהנות מהנוף אשר נשקף מהחלון ללא הפרעות. כך ניתן יהיה לגלול אותה מעלה בשעה שאין לנו צורך בה.

התאמה לכל חלון

אין ספק כי היתרון העצום של רשת גלילה טמון בעובדה כי ניתן יהיה להתאים אותה בצורה מדויקת בעבור כל חלון. פנו אל חברת פלמט והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולבצע את ההתאמה המדויקת של מוצר ייחודי זה. כך שאתם תוכלו ליהנות מבית אשר פנוי מיתושים וזבובים מציקים. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה היעיל והאיכותי ביותר בעבור כל בקשה שתתעורר. אנו מעניקים את שירותינו בעבור לקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד ונשמח להעניק לכם שירות.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט