למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מה משפיע על מחירה של רשת לחלון ?

אין ספק כי רשת לחלון יכולה להוות בעבור אנשים רבים את הפתרון האולטימטיבי בעבור זמזומים מרגיזים ועקיצות מסתוריות. את הרשתות האיכותיות ביותר תוכלו למצוא בחברת פלמט המנוסה. החברה פעילה בתחום מאז שנת 1965 ומעניקה את שירותיה למגוון רחב של לקוחות. בין המוצרים והאביזרים השונים שניתן יהיה למצוא בחברתנו, מנועים עבור תריסי גלילה, תריסים חדישים, רשתות לחלונות ומוצרי בית חכם. חברתנו מעניקה את שירותיה בעבור כל אדם אשר מעוניין לשדרג את ביתו ולהפוך אותו לנעים, נוח ומעוצב הרבה יותר.


לצערנו, חלק בלתי נפרד מהקיף החמים והאהוב שלנו כולל חרקים רבים אשר רק מחפשים אחר ההזדמנות להגיע אל ביתנו ולתבוע עליו בעלות. ואכן, בשעה שהיתושים מתעופפים מסביב ולא נותנים מנוח, לעיתים אנו נעדיף להעביר את הבית לידיהם, ורק לא לשמוע שוב את הזמזום המרגיז שלהם. אך בעת התקנת רשת לחלון, בעיה זו תהפוך לנחלת העבר. להלן מספק נקודות מעניינות שמשפיעות על מחיר הרשתות הייחודיות הללו.

  •          גודל החלון עליו אתם מעוניינים להתקין את הרשת יהיה אחד הגורמים המכריעים. כך למעשה, חלון גדול יותר, יזדקק לרשת גדולה יותר ועל כן יעלה בהתאם.
  •          סוג הרשת אותה תבחרו תשפיע מן הסתם על המחיר. קיימות רשתות העשויות מחומרים שונים, רשתות שקופות, רשתות עמידות גם בנוכחות בעלי חיים ועוד.
  •          גורם נוסף שיש לקחת בחשבון, הוא העובדה האם דרושה הכנה לרשת הנבחרת על ידכם. התייעצו עם מומחים על מנת לקבל את חוות דעתם המקצועית בנושא והמלצותיו בנוגע לסוג הרשת המתאים לכם ביותר.

נפרדים מהחרקים ונשארים עם אוויר ואור

אחת הסיבות בגינן רשת לחלון תהיה הדרך האולטימטיבית להגנה של הבית מפני חרקים שונים, טמונה בעובדה כי הרשת בעלת חורי אוורור קטנים אשר מונעים מכל אותם מזיקים להיכנס לבית, אך עדיין מאפשרים לאור ואוויר להיכנס פנימה. כך תוכלו ליהנות מהבריזה גם בשעות הערב, זאת מבלי לסבול מזמזום ועקיצות.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט