למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מה שכדאי לדעת על שלות לתריסים?

שלות לתריסים מחברים למעשה בין התריסים עצמם לבין מסגרת האלומיניום בה הם מוצבים. במידה ואתם מגלים יום בהיר אחד כי השלות בחלונות ביתכם נראה יבש ומתפורר, הרי שהגיע הזמן להחליף אותם ולוודא כי התריסים שלכם זוכים התמיכה הנחוצה והאיכותית ביותר בנמצא. את כלל האביזרים והמוצרים השונים לשדרוג הבית ניתן יהיה למצוא בחברת פלמט המנוסה אשר פעילה מאז שנת 1965.


אין ספק כי נוכחותם של התריסים בביתנו הינה הכרחית. הם מאפשרים לנו ליהנות מהשמש כשנרצה ולהסתתר ממנה כשהיא חזקה מידי. הן מגנים על הבית מפני כניסתם של מזיקים שונים מהרחוב ועדיין מאפשרים אוורור נוח ויעיל של הבית כולו. אך על מנת לוודא כי התריסים שלכם יוכלו לשמש אתכם נאמנה לאורך זמן, רצוי יהיה לוודא כי שלות לתריסים נמצאים במצב טוב ואמין. על כן, במידה ואתם מזהים התייבשות בהם או במקרה בו התריסים אינם מצליחים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר ומאיימים ליפול מטה, הרי שיהיה עליכם לחדש את השלות לתריסים.

זכרו כי עליכם יהיה לבחור את השלות האיכותיים ביותר, כך שעדיף יהיה להתמקד בשלות אשר עשוי מניילון לעומת שלות אשר עשוי מפלסטיק. על מנת לאבחן את איכות השלות, קחו אחד מהם ושימו אותו בקערה עם מים. במידה והוא שוקע, זהו פריט איכותי. חשוב להבין כי גם שלות אשר עשוי מפלסטיק יכול לשמש אתכם נאמנה למשך כ-3 שנים, כשבסיומה של התקופה, ייתכן ותאלצו להחליפם בשנית. יחד עם זאת, שלות מניילון מחזיק מעמד לתקופה ארוכה הרבה יותר.


משדרגים את החלונות

במידה ועברתם לדירה חדשה עבורכם, אך ישנה בכל סטנדרט אחר, הרי שיהיה עליכם לוודא כי כל האביזרים השונים שבבית החדש תקינים. התחילו מהחלונות. וודאו כי התריסים תקינים ובמידת הצורך החליפו את השלות. כעת ניתן יהיה לבחון את אפשרות הוספת הרשת נגד היתושים, כך שהבית החדש שלכם יהיה נקי מזמזומים ועקיצות. חברת פלמט תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע באספקה של כל מוצר לו תזדקקו בשעה זו.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט