למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

ידיות לדלת כניסה מעוצבות

אזור הכניסה לבית או למשרד הוא האזור הכי חשוב שמקבל את פניהם של הקרובים אליכם או הלקוחות שלכם. מלבד העובדה שאתם רוצים שהכניסה תהיה נעימה ומקבלת בברכה, אתם גם בוודאי תרצו שהיא תהיה נוחה, מעוצבת ושכל הפרטים ישתלבו בה היטב וישאירו רושם ראשוני חיובי בעבור המבקרים. באתר פלמט תוכלו למצוא מגוון רחב של ידיות לדלת כניסה אשר מעוצבות ובטיחותיות ויכולות להתאים בצורה מדויקת גם לדלת הכניסה שלכם. תוכלו לבחור ידיות מתאימות לכניסה לבית, לחדרים הפנימיים, למשרד ועוד. כמו כן, באתר ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד נוסף לדלתות, לתריסים ולבית בכלל. אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה, כמו גם בהזמנת ידיות עד דלת ביתכם צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.


מגוון רחב של ידיות מסוגים שונים

ידיות הן פריט חשוב האחראי על הפעלת מנגנון הנעילה של הדלת ופתיחתו. ישנן ידיות המשמשות רק כאביזר משיכה, כמו בדלתות הזזה או דלתות הנפתחות רק מצד אחד. כך או כך תצטרכו לבחור את הידיות המתאימות ביותר עבורכם מבין מגוון רחב של אפשרויות:

  • יש לכם דלת פלדלת? תצטרכו לבחור ידית ברזל חזקה המתאימה לדלתות מסוג זה.
  • דלתות עץ בכניסה או בתוך הבית מאפשרות שילוב של ידיות עץ או ידיות פלסטיק עם בסיס ברזל פנימי. ציפוי הפלסטיק תורם לעיצוב אלגנטי יותר שיכול להתאים לרקע של דלת העץ.
  • ידיות מנירוסטה – סטנדרטיות המתאימות למגוון רחב של דלתות.
  • ידיות מיוחדות לדלתות זכוכית
  • ועוד...

ידיות לדלת הבית

הידיות הן חלק חשוב מאוד עבורנו הן בדלת הכניסה לבית והן בדלתות הפנימיות בבית. אנו שמים דגש חזק על ידיות מעוצבות ואלגנטיות, בעלות מראה ייחודי, רמת בטיחות גבוהה והפעלה חלקה של מנגנון הפתיחה והנעילה של הדלת.

ידיות למשרד

ידיות המשרד הן פריט חשוב שהלקוחות שלכם ישימו לב גם אליו, בדיוק כמו לכל הדברים הקטנים במשרד שלכם, לכן לא כדאי להקל ראש בבחירת הידיות למשרד. לרוב דלתות המשרד יהיו דלתות זכוכית או דלתות פשוטות יותר המצריכות ידיות פשוטות ומוזלות יותר. אולם דלת הכניסה למשרד, זו שמקבלת את הלקוחות שלכם בכניסה למשרד, צריכה להיות ידית איכותית, חזקה, יציבה, מעוצבת ומאובטחת.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט