למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

ידית לדלת כניסה לבניין

היא קטנה, מעוצבת והיא לרוב תהיה זו שמקבלת את האורחים שלכם, הלקוחות שלכם ואת בני הבית שלכם בכניסה. בין אם מדובר בכניסה לבית שלכם או למשרד שלכם – לידיות יש חלק חשוב לא רק בפתיחת הדלת, אלא גם בתחום האבטחה של הכניסה כמו גם עיצובה בצורה ייחודית המתאימה לכם. אצלנו באתר פלמט תוכלו למצוא מגוון עצום של ידית לדלת כניסה לבניין שגם ישדרגו את הכניסה לבית מבחינה עיצובית, גם יהיו נוחות ונעימות לכל דיירי הבניין וגם יעזרו באבטחת דלת הכניסה לבניין. לפרטים נוספים והזמנת ידית לבניין שלכם תוכלו לעשות זאת אונליין או ליצור עמנו קשר בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.


האפשרויות השונות של ידית לדלת כניסה לבניין

קיימות לא מעט אפשרויות בכל הנוגע לרכישת ידית לדלת. כאשר מדובר ברכישת ידית לדלת הבניין שלנו אנו צריכים להתחשב מצד אחד במגוון הדיירים הכללי ומצד שני כאשר מדובר במשהו כמו ידית לדלת כניסה לבניין לא באמת נעבור דייר דייר ונבקש ממנו אישור להזמנת ידיד כזו או אחרת – לכן נרצה מראש לבחור בידית שתתאים לנו ביותר גם מבחינת העיצוב, גם מבחינת הבטיחות וגם מבחינת הנוחות.


ניתן יהיה לבחור מבין הידיות מהסוגים הבאים בהתאמה לדלת הבניין שלכם:

  • ידית לדלתות עץ
  • ידיות לדלת זכוכית
  • ידיות לפלדלת
  • ידיות לדלתות חירום
  • ידיות מנירוסטה
  • ידיות איכותיות לדלת אינטרקום

תשומת הלב בפרטים הקטנים

בין אם אתם צריכים ידית לבית, למשרד או לבניין שבו אתם ראש ועד הבית, תוכלו למצוא באתרנו את הידיות המיוחדות והמתאימות למגוון רחב של דלתות. תשומת הלב של אנשים מתמקדת בפרטים הקטנים והם תמיד ימצאו על מה להתלונן. אם תזמינו ידית איכותית לדלת הכניסה לבניין שלכם שגם תתאים לעיצוב של הדלת ושל קונספט הכניסה לבניין, גם תאבטח את הדלת כראוי וגם תהיה נוחה לפתיחה וסגירה, הרי שלא תהיה להם סיבה להתלונן. חשוב לבחור בידית חזקה ועמידה לאורך זמן, גם בפני מזג האוויר וגם בשל העובדה שנעשה בה שימוש רב במהלך היום על ידי אנשים רבים המגיעים לבניין.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט