למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מחזיר שמן לשער

מחזיר שמן הינו התקן נפוץ הנמצא במקומות רבים כיום, בעיקר על דלתות אך ניתן לראות אותו גם על שערים. שערים אל יכולים להיות בכניסה לביתכם, לשטח העסק שלכם, כניסה למתחם כלשהו וכיו"ב. בדרך כלל דלתות שער יהיו קלות יחסית, אולם שערים גדולים יותר באזורי תעשייה ומתמחים גדולים – יזדקקו למחזיר מתאים אשר יצליח לשלוט על השער בצורה המיטבית. אנו בחברת פלמט מעמידים בפניכם מגוון רחב של מחזירי שמן לכל דלת ושער. אלו פריטים מקוריים של חברת KING המיוצרים בדרום קוריאה ונחשבים לאיכותיים מאוד. תוכלו לבצע הזמנה אונליין בקלות או ליצור עמנו קשר בטלפון לביצוע הזמנה טלפונית שתגיע עד דלת הבית וכן להתייעץ בנוגע לסוג המחזיר המתאים ביותר עבורכם.


אילו סוגי שערים נדרשים במחזיר שמן?

קיימים סוגים שונים של דערים. ישנם שערים חשמליים גדולים המופעלים על ידי מנוע חשמלי, אלו נפוצים בכניסה לחנויות של בתים או משרדים הממוקמים בתוך העיר ובכניסה לבנייני מגורים שונים. שערים אלה מן הסתם אינם צריכים מחזיר שמן. לעומת זאת, בכניסה לשטח בתים פרטיים בדרך כלל יש שער קטן המיועד להולכי רגל, כמו גם בכניסה לשטח של בתי כנסת, ספריות ואפילו שערי כניסה לשטחי בתי ספר, גנים ומוסדות שונים. בשערים האלו נהוג להתקין מחזיר שמן על מנת לשמור על בטיחות האנשים, נוחות וכמובן אורך חייו של השער.


מחזיר שמן לשער – יתרונות

  • מניעה של טריקת השער ופגיעה בשער עצמו או באדם שעבר בו.
  • מניעה של הריסת השער מטריקות, סגירות מהירות מדי ומשחק עם השער על ידי ילדים או אנשים אחרים.
  • סגירה אוטומטית של השער כאשר אדם שוכח לסגור אותו אחריו.
  • יתרון גדול במיוחד כאשר יש לכם כלבים בבית פרטי, שאתם רוצים לשחרר לגינה או למרפסת ולא בטוחים אם סגרתם את השער או אם הוא סגור טוב אחרי האדם האחרון שעבר בו. השער ייסגר אוטומטית כמו שצריך ולכן תהיו רגועים ובטוחים יותר שהכלבים לא יברחו החוצה.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט