למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת גלילה לחלון ממד

באתר פלמט תוכלו למצוא מגוון רחב של רשתות נגד יתושים, רשת גלילה לחלון ממד, ידיות ומגוון רחב של אביזרים ופריטים שונים לבית ולתחזוקתו. במקום כמו ממ"ד, בו ישנה חשיבות ראשונית ועליונה לאיטום החדר במידת הצורך, ניתן להתקין רשת גלילה שתפתור לנו את הבעיה. אצלנו באתר תוכלו למצוא כמה סוגים של רשתות גלילה, זאת לצד מדריכים פשוטים להתקנה באמצעות סרטוני הדרכה אונליין. לפרטים נוספים והזמנת רשת גלילה לחלון ממד המותאמת בדיוק למידות הדרושות לכם צרו עמנו קשר עוד היום.


מה זו רשת גלילה?

רשת גלילה הינה רשת מיוחדת שמטרתה למנוע מיתושים וממזיקים שונים להיכנס אלינו הביתה כאשר אנו רוצים לפתוח את החלון ולאוורר מעט את החדרים בבית. רשת גלילה עובדת בצורה כזו שניתן לגלול אותה למטה ולמעלה בקלות, בדיוק כפי שניתן לעשות בתריס (ידני או חשמלי). רשתות אלה נפוצות בעיקר בחדרי מיגון שונים, משרדים ומקומות שבהם לא ניתן להתקין רשתות מסוג אחר.


מדוע כדאי להתקין רשת גלילה לחלון ממ"ד?

אנו מכירים בחשיבות של חדר ממוגן בכל בית כיום ולכן אנו גם מבינים את הצורך בשימוש בחדרים הללו. במקרה של מלחמה, חס וחלילה, או הפצצה של טילים כימיים על ישראל, כל התושבים יידרשו להיכנס לממ"ד ולאטום אותו באופן מוחלט. מלבד ההצטיידות במסכות מיגון, חשוב לוודא שחלון הממ"ד נסגר הרמטית והגז לא יכול לחדור דרכו אל תוך החדר. אם כן, כאשר רוצים להתקין רשת לחלון נגד יתושים, זבובים ומזיקים אחרים בחדר המיגון שלנו, נצטרך להתקין רשת גלילה לחלון ממד שהיא רשת הפועלת בצורה מיוחדת, כזו שלא מפריע לסגירה ולאטימה של הממ"ד במקרה חירום.


האם ניתן להתקין רשת זו בכל חדר?

בגדול ניתן להתקין רשת גלילה בכל חדר, אולם לא תמיד יש בכך צורך. לרוב מבחינת אסתטיקה ונוחות ניתן להתקין רשתות הזזה הפועלות כמו תריסי הזזה וחלונות זכוכית, אולם במקרים רבים בהם לא ניתן להתקין רשתות מסוג אחר רשת גלילה הופכת להיות האופציה היחידה עבורנו לאיטום המקום מפני מזיקים וגם ליהנות מפתיחת החלון בחופשיות.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט