למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת לחלון ממד

אזור הממ"ד הוא לא רק אזור החירום בבית, בבתים רבים בישראל הוא משמש כחדר פעיל לכל דבר ועניין. גם בחדר זה חשוב להתקין רשת לחלון ממד כך שניתן יהיה לאוורר את הממד בחודשי הקיץ החמים. גם כאשר מישהו מתגורר בחדר חשוב יהיה לאוורר את החדר מדי יום ולתת לאוויר נקי להיכנס. פתיחה של החלון עשויה להכניס לבית גם יתושים בעיקר בחודשי הקיץ החמים ועל כן חשוב להתקין גם בחדר הממ"ד רשת שתחסום את הכניסה שלהם לבית.


החשיבות של חדר הממ"ד בבית וכיצד הוא בנוי

חדר הממ"ד הוא בעצם חדר ביטחון. אנו חיים במדינה שמסביבה יש לא מעט מדינות עוינות רבות. על כן, המדינה שלנו חשופה למלחמות והפגזות טילים גם מדרום, גם מצפון ולאורך השנים התפתחו הטילים גם אצל יריבותינו ומגיעים גם לאזור המרכז. על כן עולה החשיבות הרבה של חדר ממ"ד בכל בית כיום, זאת מלבד אזור מיגון ציבוריים חיצוניים. בעובדה שיש חדר ממ"ד בבית לא אומרת שלא צריך לאוורר אותו. הדבר רק אומר שניתן יהיה לאטום אותו היטב במקרה של הפגזת טילים כימיים. על כן, התקנת הרשת בחדר זה תיעשה בצורה שונה מחלונות אחרים בבית.


כיצד נתקין רשת בחדר ממד?

התקנת רשת לחלון ממד תהיה לרוב מתוך החדר כיוון שחלון הפלדה הממוגן נפתח לרוב כלפי חוץ. במידה והחלון נפתח/נסגר מתוך החדר הרי שאת הרשת נתקין בחוץ. במילים אחרות – הרשת תותקן בצורה כזו שבמידת הצורך נוכל לסגור את החלון ולאטום אותו הרמטית מבלי שהרשת תפגע בסגירה ובאטימה של החדר.


מזמינים רשת מתאימה אונליין

באתר פלמט תוכלו ליהנות ממבחר רשתות לבית ולבצע הזמנת רשת לחלון ממ"ד בקלות ובמהירות דרך האתר. תוכלו להוריד טופס מקוון אונליין, למלא אותו, לשלוח אלינו ואנו נכין את הרשת בהתאם למידות המבוקשות. תוכלו גם לבצע הזמנה בטלפון ולאחר ביצוע ההזמנה הרשת תישלח אליכם עד דלת הבית. ההתקנה יכולה להתבצע ביתר קלות אולם ניתן להזמין גם שירותי התקנה במידת הצורך.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט