למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשתות לחלונות ללא מסילה

חברת פלמט מתמחה בשיווק ומכירה של רשתות לחלונות מסוגים שונים, החל מרשתות גלילה, רשתות לחלונות ללא מסילה ורשתות נגד יתושים להתקנה עצמית. החברה מייבאת רשתות מתוצרת אירופאית אשר בעלות תו תקן ברמה הגבוהה ביותר. הרשתות עשויות פיברגלס ולכן מחזיקות לאורך שנים רבות. מעטפת הרשת הינה מאלומיניום ואותה ניתן לקבע באמצעות ברגים או סיליקון בהתקנה נוחה וקלילה. ניתן ללמוד כיצד לבצע את ההתקנה באופן עצמאי בקלות על ידי סרטוני ההדרכה שבאתר. במידה ואתם זקוקים לרשתות לחלונות שלכם בבית, במשרד או בכל מקום אחר צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ותוכלו לבצע הזמנה מהירה וקלילה והרשת תהיה כבר בדרך אליכם.


מתי נצטרך רשתות לחלונות ללא מסילה?

ישנם מקומות מסוימים שבהם לא נוכל להתקין רשתות בצורה סטנדרטית של הזזה או רשת קבועה. במקומות אלה נהיה חייבים להתקין רשתות לחלונות ללא מסילה, כלומר רשתות גלילה הנפתחת למטה ולמעלה או רשת קבועה, במידה וניתן להתקין אחת כזו במקום. רשתות אלה עוזרות לנו למנוע מזבובים, יתושים ומזיקים שונים אחרים להיכנס אל הבית כאשר אנו רוצים לאוורר את הבית ולפתוח את החלונות בו.


היתרונות של רשתות מסוג זה

להתקנת רשתות יש יתרונות רבים, אולם רשתות לחלונות ללא מסילה יהיו רשתות שהיתרונות שלהן יהיו בעיקר בשל האפשרות להתקין אותן במקומות שבהם לא ניתן להתקין רשתות הזזה או רשתות מסוג אחר. כך למשל בהתקנת רשת לחדר הממ"ד לא נוכל לרוב לבצע התקנה של רשת קבועה או רשת הזזה ולכן נצטרך להתקין רשת גלילה שניתן להעלות ולהוריד כמו תריס ידני/חשמלי. רשתות מסוג זה מגיעות בסוגים, צבעים ועיצובים שונים וכן צפיפות שונה המאפשרת יותר/פחות שקיפות כלפי החוץ ומבחוץ פנימה. על כן רשתות אלה משמשות כפתרון נהדר בחדרי ממ"ד, משרדים, בתי עסק שונים וכיו"ב. לפרטים נוספים וייעוץ לגבי סוג הרשתות המתאימות ביותר עבורכם צרו קשר עם חברת פלמט באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט