שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
ביצוע הזמנות באתר בלבד, משלוחים לכל הארץ
הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה  

   

                                        

המדריך לרכישת ביטים למברגה

מחפשים ביטים למברגה מאיכות טובה? כאלו שאינם נשברים באמצע הברגה? כל מי שמרבה לעבוד עם מברגות ומקדחות מכיר את התופעה של ביטים מאיכות ירודה העשויים להישבר במהלך ההברגה. החשש הנלווה אל העבודה מפני תרחיש זה, מוביל לזהירות יתר שבעקבותיה היישום אטי יותר ולהברגה טובה הרבה פחות.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. מוצרים
  4. /
  5. ביטים למברגה

100 יחידות ביט פיליפס 25 מ"מ (PH2) תוצרת גרמניה

100 יחידות ביט פיליפס 25 מ"מ (PH2) תוצרת גרמניה
מק"ט : 19640-1
מחיר: 270
נותרו עוד 10,000
כמות

10 יחידות ביט פיליפס 50 מ"מ (PH2) תוצרת גרמניה

10 יחידות ביט פיליפס 50 מ"מ (PH2) תוצרת גרמניה
מק"ט : 19641
מחיר: 105
נותרו עוד 10,000
כמות

10 יחידות ביט פיליפס 25 מ"מ (PH2) תוצרת גרמניה

10 יחידות ביט פיליפס 25 מ"מ (PH2) תוצרת גרמניה
מק"ט : 19640
מחיר: 30
נותרו עוד 9,996
כמות

עם זאת, השימוש בביטים שעשויים מחומרים עמידים ובאיכות גבוהה, מבטיח יישום פשוט, יעיל ומהיר, ובעיקר נטול תקלות מיותרות. המומחים מבית חברת פלמט, חברה ותיקה המתמחה בייבוא, יצור ושיווק של מוצרים טכניים ואביזרי פרזול איכותיים, מסבירים כי "ביט" מהווה שם כללי להתקן כלשהו המותקן על החלק הקדמי של המקדחה (פוטר). ביט עשוי להיות ראש המיועד להברגת ברגים או מקדח המשמש לקידוח.

 

כיצד להימנע מרכישת ערכה הכוללת אינספור סוגי ביטים בהם לעולם לא נשתמש?

מבית חברת פלמט מציינים שניתן למצוא כיום בשוק מגוון רחב של ביטים למברגה העשויים מסגסוגות וחומרים שונים. במידה והביטים מיוצרים מחומרים זולים וירודים, הם עלולים שלא לעמוד בעומסים המופעל עליהם, ובפרט כשהדבר כרוך בהברגות חוזרות ונשנות, ולהישבר בתוך פרק זמן קצר.

 

לפיכך, בין אם הנכם בעלי מקצוע העושים שימוש מוגבר במקדחות ומברגות, ובין אם מדובר בשימוש מזדמן, מומלץ לצייד את ארגז הכלים הביתי ו\או המקצועי בביטים איכותיים וכלי עזר נוספים שנרכשו מחברה אמינה ובעלת מוניטין.

 

כשקונים ביטים למברגה, אחת מהאפשרות הנפוצות ביותר היא רכישת סט ביטים משולב מסוגים וגדלים שונים, המשווקים בקופסת אחסון מהודרת. בפועל, אנו נוהגים לעשות שימוש במספר מצומצם ביותר של סוגים, ולפיכך כדאי לדעת את גודל הבורג המשמש אותנו בדרך כלל, זאת בכדי להימנע מרכישת ערכה יקרה הכוללת אינספור סוגים של ביטים שלעולם לא נשתמש בהם.

 

סוגי הביטים הנפוצים ביותר כיום

ברשימת הביטים למברגה מהסוגים הנפוצים ביותר נמנים ביט פיליפס סטנדרטי, ביט פיליפס מגנטי וביט שטוח. הביט הסטנדרטי ניתן לרכישה בחבילות ובבודדים, והוא משמש לחיזוק או לפתיחת בורגי פיליפס עם מגרעת בצורת איקס על פי הצורך.

 

הביט המגנטי נועד לייעל תהליכים ולהקל על היישום, ובפרט כשהמברגה בשימוש כשהיא כלפי מטה והבורג ממוקם מעליה. באופן זה ניתן לשחרר את הבורג מההתקן מבלי שייפול ויאבד, היות והמגנט ממגנט אותו אל הביט.

 

הביט השטוח מיועד לעבודה עם ברגים שטוחים המתאפיינים במגרעת אחת בלבד. השימוש בביט מסוג זה נפוץ למרות שכיום כמעט ולא מייצרים עוד ברגים שטוחים, מהסיבה שעדיין ישנם מבנים או מכשירים שנבנו בשיטות הישנות, שבהן עשו שימוש בברגים השטוחים.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם

טואול - בניית אתרים