שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
ביצוע הזמנות באתר בלבד, משלוחים לכל הארץ
הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה  

   

                                        

יתרונות מפסק אלחוטי לתאורה וחשמל במערכת שלנו:

כיבוי כל הבית בלחיצה אחת? הביטוי הזה הוא כבר ממזמן לא עוד פנטזיה אלא מציאות – המפסק החשמלי אלחוטי של פלמט מאפשר לכם לשלוט במוצרים החשמליים שחשובים לכם ולהיות בבקרה בתוך ומחוץ לבית. חלק מהמוצרים עליהם ניתן לשלוט הם התריסים החשמליים, הדוד החשמלי, מערכת מיזוג, תאורה בכל חדרי הבית וקיימת גם אפשרות התחברות למערכות אזעקה ואודיו-וידאו.

מעבר לשליחת פקודה דרך הסמארטפון שתבצע עבורכם כיבוי או הדלקה של המוצר הרלוונטי, ניתן לראות באפליקציה בכל זמן נתון את הסטטוס הנוכחי – כלומר, האם התריס סגור או פתוח, האם האורות כבויים כשאין איש בבית או שאולי המזגן או הדוד עדיין דולקים למרות שאין בכך צורך. בדרך זו הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת חיסכון בחשמל.

קביעת תרחישים:

מעבר לכיבוי/הדלקה מכל מקום של המוצרים החשמליים, המערכת של פלמט מאפשרת גם קביעת תרחישים. מהם תרחישים? אלו פעולות של כיבוי או הדלקה שניתן להגדירם בקלות באפליקציה וכך המוצרים שבבית עובדים עבורנו באופן אוטומטי. ניתן לקבוע זמני כיבוי והדלקה של מוצרים לפי ימות השבוע והשעות הרלוונטיות, כך שהמערכת נותנת פתרון מלא לשומרי שבת ומרכזת את כל מוצרי הבית במקום אחד (האפליקציה). גם באמצע שבוע אין צורך לזכור האם הדלקנו את הדוד החשמלי או כיבינו את המזגן – הבית החכם של פלמט עושה זאת בשבילכם.
מפסק אלחוטי למנורה או לתריס חשמלי


מה לגבי המתחרים שלנו?

  קיימות מערכות רבות של בית חכם שעובדות על טכנולוגיות מיושנות (כמו RF) – בעת שליחת הפקודה לא ניתן לדעת האם הפקודה התקבלה או לא (דמיינו הדלקת טלוויזיה עם השלט כשאתם מחוץ לחדר – כיצד תדעו האם הטלוויזיה אכן נדלקה?).

מעבר לכך, במערכות רבות אין אפשרות לראות מחוץ לבית האם המוצר נשאר כבוי או דלוק (אלא רק לשלוח פקודה ולהתפלל שאכן היא התקבלה). לכן, טרם החלפת המפסק הרגיל במפסק אלחוטי למנורה או לדוד לדוגמה יש לבדוק מהי הטכנולוגיה של מערכת הבית החכם בה אתם מתעניינים ואת יתרונותיה. 

קרינה?

בכל הקשור לקרינה, בניגוד לטכנולוגיות שמבוססות אך ורק על Wi-Fi או על RF, המערכת שלנו מבוססת על טכנולוגיית ZigBee – בה הקרינה מופחתת באופן משמעותי מהמתחרים על פי בדיקות שנערכו במכונים המובילים.

איך מתקינים?
ההתקנה נעשית בצורה פשוטה, מחברים מקלטים בכל מקום בו אנו רוצים לשלוט (מאחורי שקעי התאורה הרלוונטיים, ישירות למנוע של התריס החשמלי, או בארון החשמל במידה ומדובר בשליטה בדוד או במזגן והפיכת המפסקים הרגלים למפסק אלחוטי).

בסוף התהליך מחברים את המרכזייה (בגודל קטן) לראוטר שבביתכם והיא דואגת לזהות את הרכיבים שהותקנו בבית. מורידים בחינם את האפליקציה (בעברית מלאה) ואפשר להתחיל להגדיר את המוצרים לראשונה לפי חדרים, אזורים או בכל דרך שתרצו. כמובן, שאין צורך בהכנת תשתית או בשבירת קירות, ולכן המערכת מתאימה לבתים חדשים וקיימים.


אנו הופכים מפסק פשוט למפסק אלחוטי:
המקלטים שלנו מותקנים מאחורי לחצני התאורה שקיימים בבית. באמצעות שליפה של הלחצן הקיים וביצוע חיווט חשמלי פשוט למקלט שלנו – אנו הופכים את המפסק הפשוט למפסק אלחוטי.

איך מזמינים?
מתקשרים אלינו או שמשאירים פרטים בעמוד צור הקשר שבאתר ונציגנו ידאגו לחזור אליכם. כדאי שתחליטו טרם השיחה במה אתם מעוניינים לשלוט ובמידת הצורך אנו נגיע לסיור בבית. 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם

טואול - בניית אתרים