שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30


זמינים ברשתות

החברתיות

שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30

ביצוע הזמנות באתר בלבד,  הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה 

  1. קטלוג
  2. מוצרים
  3. /
  4. שלטים לתריס חשמלי

שעון שבת לתריס חשמלי - בקר Wi-Fi לשליטה בתריס מהפלאפון - דגם אירופאי

שעון שבת לתריס חשמלי - בקר Wi-Fi לשליטה בתריס מהפלאפון - דגם אירופאי
שעון שבת לתריס חשמלי - בקר Wi-Fi לשליטה בתריס מהפלאפון - דגם אירופאי

בקר איכותי מבוסס על טכנולוגית Wi-Fi תוצרת אירופאית המאפשר שליטה בתריס החשמלי מהפלאפון

אין צורך בשלטים - שליטה מהפלאפון ומהלחצן שבקיר בלבד

המוצר מגיע בשילוב עם אפליקציה חינמית בעברית מלאה

הגדרת תזמונים לעלייה/ירידה של התריס (גם פתיחה/סגירה חלקית)

שעון שבת - תפעול קל ונוח במיוחד

הגדרת קבוצות לסגירה/פתיחה מרכזית של מספר תריסים יחד

צפיה דרך האפליקציה במצב התריס בכל זמן נתון

שליטה בתריס מכל מקום בעולם

ניתן להתקנה בשילוב עם כל מנוע סטנדרט (4 גידים) 

מאפשר נוחות ורמת ביטחון גבוהה

התקנה על ידי חיבורי חשמל סטנדרטיים

בצמוד למוצר מגיע דף הוראות בעברית מלאה

נמכר באישור מכון התקנים הישראלי ומשרד התקשורת

שנתיים אחריות

לצפיה בהוראות ההרכבה לחץ כאן

נתונים טכניים:
1000 וואט
5 אמפר
220 וולט
מידות הבקר: 39X42X24 מ"מ
מק"ט: 14670
נותרו עוד 99,921
מחיר: 430

פלמט מייבאת ומשווקת בקר מתקדם לתריס חשמלי תוצרת אירופאית שמבוסס על רשת Wi-Fi ומאפשר לנו לבצע מספר רב של פעולות שעשויות לעזור לנו בחיי היום יום. המוצר מאפשר שליטה בכל תריס חשמלי מהפלאפון. מדובר בבקר לתריס חשמלי בגודל קטן במיוחד (כ-40 מ"מ), ניתן לחברו לכל מנוע סטנדרטי שקיים היום בשוק (מנוע עם 4 גידים). אין צורך בשימוש במרכזיה, מודם או כל אביזר נוסף. הבקר עובד בצורה עצמאית ונדרש רק שתהיה רשת אלחוטית במקום שבו הוא מותקן.

הבקר מיוצר באירופה ונמכר בישראל באישור משרד התקשורת - מתאים לשימוש בבנייני מגורים, בתים פרטיים, מוסדות, בנייני משרדים ועוד (ניתן לשימוש בשדרוגים למבנים קיימים ובניה חדשה).

 

בסיום חיבור הבקר למנוע של התריס החשמלי, יש להוריד את האפליקציה המתאימה WBOX (ללא עלות נוספת) ולאחר מכן מתאפשרת שליטה מהפלאפון בתריס עם מספר פונקציות משמעותיות שהופכות את התריס לחכם ואת חיי היומיום לנוחים ופשוטים יותר.

 

חלק מהאפשרויות הקיימות:

 ​1. הגדרת תזמונים וקביעת שעון שבת לתריס החשמלי. כלומר, קביעת תזמונים לתריס החשמלי ללא הגבלה של ימים או שעות – כולל אפשרות ייחודית להגדרת פתיחה/סגירה חלקית של התריס החשמלי. קביעת ההגדרות נעשית בקלות ובפשטות מהאפליקציה. ניתן תמיד לבצע שינויים. ניתן להגדיר שעון שבת לתריס חשמלי בודד או לקבוצת תריסים יחד. לדוגמא, ניתן להגדיר בשעה מסוימת סגירת כל התריסים החשמליים בחדרי השינה ולאחר חצי שעה ניתן להגדיר סגירת התריסים החשמליים בסלון ובמטבח.

 2. פתיחה וסגירה של התריס החשמלי בזמן אמת מהפלאפון מכל מקום בעולם (מלאה וגם חלקית). כמו כן, ניתן לראות באפליקציה את מצב התריס החשמלי בזמן אמת – באיזו מידה הוא פתוח או סגור.

 3. הגדרת נקודה מועדפת לכל תריס (נקודת MY). כלומר, בלחיצה אחת ניתן להביא את התריס החשמלי לנקודה מועדפת שתבחרו. לדוגמא, סגירת כ-80% מהתריס החשמלי והשארת פתח אוורור קטן.

4. הגדרת קבוצות לפתיחה/סגירה מרכזית של מספר תריסים. ניתן להגדיר מספר קבוצות בבית, לדוגמה, לפי חדרי שינה, או כל חלל אחר בבית.

5. ניתן לצפות בסטטוס התריס החשמלי בכל מקום ובכל זמן מהאפליקציה.

6. לחצן התריס שבקיר ממשיך להיות פעיל (עובד במקביל לבקר). תמיד תוכלו לשלוט בתריס בצורה הרגילה – דרך הלחצן, כך שלא חייבים לתת גישה לאפליקציה לכל אחד, והתפעול הרגיל והיומיומי נשמר.

7. ניתן להוסיף שלט Wi-Fi מתקדם למערכת, כך שאם הפלאפון לא לידכם או שהסוללה בו התרוקנה, ניתן דרך השלט לשלוט בתריס חשמלי בודד או בקבוצת תריסים.


התקנת שעון שבת לתריס חשמלי


תרי"ג מצוות קיבלנו עם התורה בהר סיני ואחת החשובות ביותר שבהן היא שמירת השבת. שמירת השבת בנויה מל"ט אבות מלאכה, כאשר האיסורים הללו קשורים למלאכות שנעשה בבית המקדש לאורך ההיסטוריה ועל כן צוו בני ישראל לא לבצע את אותן מלאכות בשבת. אומנם כיום המלאכות הללו מתורגמות לדברים הקשורים יותר בחיי היום יום המודרניים שלנו, כך שאחד האיסורים של השבת כולל איסור הפעלת מכשירי חשמל בבית. גם תריס חשמלי מופעל באמצעות חשמל ועל כן אסור שיד אדם תיגע בו בשבת ובטח שלא תפעיל אותו בשבת. לשם כך חברת פלמט מעמידה לרשותכם שעון שבת חכם להתקנה בעבור תריסים חשמליים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון להזמנת שעון כזה עד לדלת ביתכם.


היתרונות של שעון שבת לתריס חשמלי:

  • מנגנון חכם – השעון החכם לא רק קובע את מועד הפתיחה והסגירה של התריס, אלא גם יכול להתכוונן לפעולה זו מספר פעמים במהלך השבת. כלומר, תוכלו לפתוח או לסגור את התריס בשעות מסוימות במהלך היום מבלי לגעת בתריס עצמו.
  • אבטחת הבית – ניתן להשתמש בשעון זה לאיטום בבית בכל ערב בשעה קבועה וכך לאבטח את הבית בשעות הערב, גם כשאינכם נמצאים בבית, כאשר יש בייביסיטר עם הילדים וכו'.
  • ניתן להשתמש בכל ימות השבוע – לא רק דתיים נהנים משעון חכם לתריס חשמלי אלא גם חילוניים היכולים לכוון במהלך השבוע מתי הם רוצים שהתריס ייסגר/ייפתח באופן אוטומטי.

התקנת שעון שבת לתריס חשמלי – כיצד זה עובד?

מומלץ כי התקנת השעון תתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך, זאת לשם מניעה של סיכונים למשפחה ועוגמת נפש עקב התקנה לא מקצועית. מעבר להתקנה עצמה, חשוב ייהיה כי המתקין ידריך את דרי הבית באופן פעילותו של השעון. כך תוכלו לקבוע את הגדרות השעות בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, זאת לרבות השעות המדויקות בהן אתם מעוניינים כי התריסים יפתחו או יסגרו.

logo בניית אתרים