שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
ביצוע הזמנות באתר בלבד, משלוחים לכל הארץ
הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה  

   

                                        

תיקון תריס חשמלי- אל מי לפנות?

אין כל ספק שתריסים חשמליים הם הטרנד החדש בכל הקשור לעיצוב הבית. הם דקורטיביים מאוד ועשוייםלהיות פתרון קומפקטי ונוח במיוחד, כשהכול בלחיצת כפתור פשוטה. יחד עם זאת, בניגוד אל תריסי גלילה ידניים, מכיוון שמדובר במנגנון חשמלי, עלולים להיווצר תקלות שאינן מאפיינות את המנגנונים הידניים כמו בנסיבות בהן מנסים לפתוח את התריס באמצעות השלט ומגלים כי הוא תקוע.

 

 

תיקון תריס חשמלי באופן עצמאי אפשרי, אך יש לעבור הדרכה מסודרת לפני או להזמין איש מקצוע מיומן, ומומלץ אף שהשירות יתבצע דרך החברה אשר סיפקה את המוצר על מנת להבטיח תיקון תריסים מקצועי ומהימן. אז מהן התקלות הנפוצות המצריכות תיקון תריס חשמלי?

 

 לסרטוני ההדרכה

תיקון תריס חשמלי- כיצד ניתן לזהות תקלות בתריסים חשמליים?

 

אחת מן התקלות השכיחות ביותר קשורות הן קלקול או תקלה במתג ההפעלה של התריס וקשורה לרוב אל בקרים מתוכנתים או אל שלט לתריס חשמלי שחדל לתפקד. תקלה נפוצה אחרת קשורה אל השלבים של התריס, כשהדבר נובע לרוב מנתק בין השלבים התחתונים לשלבים העליונים של התריס, או לחלופין כשקיים כשל בסיבוב מנגנון הגלילה הנמצא בארגז התריס.

 

מומלץ לרכוש את התריסים החשמליים אצל חברות מוכרות או כל בעל מקצוע שמגלה אחריות ואמינות. חשוב שאלו יוכלו לתת מענה מקצועי בנסיבות של בעיות טכניות או תקלות כלשהן בתריסים, ויעניקו לכם אחריות על המוצר. במקרה ונתקלתם בבעיה כלשהי והתריס אינו עובד, עוד בטרם אתם ממהרים ליצור קשר לצורך תיקון תריס זה או אחר, מומלץ לבדוק אם לא מדובר בנתיך (פיוז) שקפץ בעקבות קצר חשמלי, להרימו ולנסות להפעיל שוב את התריס. תקלות שכיחות נוספות קשורות למנוע, לנתק בשלבים או לחבל שנקרע.

 

 

תריסי Palma מבית פלמט- חושבים ירוק חושבים רחוק

 

אחת החברות המובילות בתחום ההצללה לבית היא חברת פלמט, אשר השיקה מערכתPalmaייחודית מתקדמת, שנרשמה כפטנט ישראלי על ידי החברה. מערכת התריסים הייחודית נחשבת כפורצת דרך בתחומה, בזכות מחלקת המחקר והפיתוח של החברה, ובזכות בקרת המוצר המוקפדת.

 

מבחני הבקרה מטעם החברה הוכח כי המערכת פועלת באופן מושלם במהלך 32,000 מחזורי פעילות רציפים ללא תקלות, עובדה המבטיחה הנאה מוחלטת מן המוצר וראש שקט עם סבירות נמוכה במיוחד לתקלות וצורך בהזמנת אנשי מקצוע לצורךתיקון תריס חשמלי, כשבנוסף מוענקת מטעם החברה אחריות של שנתיים עבור המערכת. התריסים מבית פלמט מאפשרים בקרת אקלים מושלמת לצד חיסכון באנרגיה בשל המנגנון המהפכני הנוגע לכוונון שלבי התריס. הנכם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהתצוגה של המערכת באולמות התצוגה.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם

טואול - בניית אתרים