שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30


זמינים ברשתות

החברתיות

שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30

ביצוע הזמנות באתר בלבד,  הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה 

מערכת בית חכם של פלמט אלחוטית ופועלת בטכנולוגיית ZigBee המאפשרת שליטה דרך הסמאטרפון בתריסים, דוד, מזגן, תאורה ועוד. בכל זמן ומכל מקום. המערכת המתקדמת ניתנת להתקנה במבנים חדשים וגם לשדרוג בבתים קיימים, ללא צורך בהכנת תשתית. 

למה אנחנו?

מערכת בית חכם אלחוטי באפליקציה לנייד או לטאבלט

יתרונות המערכת שלנו: *מבוססת על טכנולוגיית ZigBee *מערכת בית חכם אלחוטי עצמאית מופחתת קרינה *מערכת אלחוטית חסכונית בחשמל *אין צורך בהכנת תשתית *ניתנת להתקנה בבית חדש ולשדרוג בבית קיים *שליטה מלאה מכל מקום באמצעות שלט חכם *אפליקציה ידידותית בעברית מלאה *קביעת לוחות זמנים של כיבוי והדלקה *נוחות ורמת ביטחון גבוהה

לחץ כאן להורדת קובץ המכיל מידע נוסף על המערכת


האפליקציה שלנו למערכת בית חכם


האפליקציה החדשנית המאפשרת לנהל את כל הבית שלכם בהקשה על גבי מסך הטאץ' שלכם – עכשיו גם בעברית! האפליקציה עשתה "עלייה לישראל" בכל מאת האחוזים, וניתן להוריד אותה במערכות ההפעלה של אפל ואנדרויד כאחד, גם בסמארטפונים, גם בטאלבטים. האפליקציה מאפשרת לקבוע זמנים קבועים של הדלקה וכיבוי אורות מרחוק, כך שגם שומרי שבת יכולים להשתמש בה להנאתם. האפליקציה גם מראה באופן קבוע מה המכשירים הדלוקים אצלכם בבית, מה שיכול לעזור לכם לחסוך בחשמל, שזה גם טוב לאקולוגיה – וגם לחשבון החודשי. 

האפשרויות של מערכת בית חכם מאפשרות לכל אדם לשלוט על כל היבט בתוך הבית שלו. שליטה זו, בעולם הכאוטי והמפחיד שלנו יכולה בהחלט לשמש כמקור לנחמה ואושר בין כותלי הבית. 

להורדת חינמית עבור מכשירי אנדרואיד   |   להורדה חינמית עבור מכשירי Apple


אפליקציית מערכת בית חכם       מערכות בית חכם בטכנולוגיית zigbee       בית חכם אלחוטי שנשלט על ידי אפליקצייה 


התקופה המודרנית מספקת מגוון רחב של אפשרויות שבעבר לא רק שנראו בלתי אפשריות, אלא אפילו לא עלו כאופציה בתודעה שלנו. קשה להאמין, אבל היום ניתן לשלוט בכל דבר בבית שלנו מבלי לגעת. ניתן לתכנן מראש מתי יסגרו התריסים בבית, יכבה החשמל ועוד. למעשה, אתם הופכים למעין קוסמים בתוך הבית שלכם, שיכולים להשפיע על דברים מרחוק. בא לכם להיות קצת כמו הארי פוטר, רק שבמקום מטה הקסמים תפעילו את הכוחות שלכם באמצעות אפליקציית סמארטפון? עכשיו זה אפשרי! 


היתרונות הרבים בהתקנת מערכת בית חכם
מדובר בתוספת יעילה ביותר לבית שלכם, ועבור אנשים שמעריכים מאוד את אורח החיים הירוק מדובר בפיתרון שתואם לאידיאולוגיה זו במאת האחוזים. הסיבה לכך היא שהמערכת המבוססת על טכנולוגיית ZigBee מאפשרת חיסכון אמיתי באנרגיה, מה שבטווח הארוך מאפשר לשמור על כדור הארץ בריא יותר. ניתן לתכנת את הבית שלכם למגוון רחב של תרחישים, תזמונים ולעשות זאת ישירות מהמכשירכם הנייד בקלות ללא עזרה מטכנאי או איש שירות. יתרון משמעותי נוסף של המערכת הוא הנגישות שלה – ניתן להתקין אותה בבית חדש, וגם לשדרג דירות או בניינים קיימים, מכיוון שהמערכת אלחוטית ופועלת בבסיסה על Wi-Fi, ולכן אין צורך בתשתית מיוחדת. 


מספר המוצרים בסל : 0
טואול - בניית אתרים