למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

נמאס לכם מיתושים? מחרקים מעופפים? כל מה שכדאי לכם לדעת על רשתות לחלונות

סביר להניח שאת הדילמה הנוגעת לשאלה האם לישון בחלון פתוח או סגור בלילות הקיץ ההבילים והמחניקים, מכיר כל ישראלי מקרוב, שכן, סגירת חלונות מונעת את הכניסה של הבריזה הקרירה והסירקולציה של האוויר הטרי וכרוכה בהפעלת המזגן לצינון החדר, בעוד ששינה עם חלון פתוח טומנת בחובה התמודדות עם תיקנים מעופפים, יתושים וחרקים מחרקים שונים.

 

הפתרון האופטימלי הוא התקנת רשתות לחלונות. מאז ומעולם נלחם האדם מלחמה נואשת כנגד היתושים, שארגון הבריאות העולמי דירג אותם כבעלי החיים הקטלניים ביותר על כדור הארץ, עם למעלה משלושה מיליון קורבנות ממחלות המועברות באמצעות עקיצת יתוש, החל מהקדחת הצהובה וקדחת הנילוס המערבי ועד למלריה ולנגיף הזיקה הידועים לשמצה.

 

המוצר היחידי שמונע את כניסתם של האורחים הבלתי קרואים הביתה

המומחים מבית פלמט, חברה מובילה המתמחה בייצור ושיווק אביזרים לדלתות וחלונות, לרבות רשת לחלון ותריסים חשמליים, מסבירים שרשתות נגד יתושים מהוות תחליף מעולה לכל אותם האמצעים שהומצאו לצורך ההתמודדות מול המטרד הקיצי, בהם תכשירים מפיצי ריח דוחה יתושים, תכשירים למריחה על הגוף, קוטלי יתושים חשמליים עם תאורה אולטרה סגולית, וכן שימוש בשמנים ארומטיים, מאווררי תקרה, מכשירים אולטראסוניים הפועלים על גלי קול וכיוצא בזה.

 

רשתות לחלונות כנגד יתושים ו\או חרקים אחרים נחשבות לפתרון האופטימלי מהסיבה שהן המוצר היחידי שמונע, למעשה, את כניסתם של האורחים הבלתי קרואים הביתה. מבית פלמט מציינים שבעבר יוצר רק סוג אחד בלבד של רשתות, שהיו עשויות ממתכת צפופה ודקיקה והן נטו להיקרע מכל מגע קל. כיום ניתן למצוא מגוון סוגים ודגמים של רשתות, לרבות רשתות לחלונות בהתקנה עצמית. לקטלוג הרשתות שלנו

 

רשתות הגלילה להרכבה עצמית- התוצאה מדברת בעד עצמה!

עלות הרשתות לחלונות מהדגמים החדשים שווה לכל נפש והתקנתן נחשבת פשוטה למדי. רכישת ערכה להתקנה עצמית מאפשרת חיסכון בעלויות ההתקנה, והתוצאה מדברת בעד עצמה. לצורך התקנת הרשתות באופן עצמאי יש לבדוק תחילה את מידותיהם הפנימיים של הפתחים שאותם מעוניינים לרשת, לחבר את המובילים אל הקסטה (בהתאם להוראות בסרטון ההדרכה) ולחבר, לאחר מכן, את המעצורים לתחתית המובילים.

 

בשלב הבא, יש להדביק סיליקון בכמה נקודות שונות מעל המסגרת, כשבשלב מכניסים ומקבעים את רשת גלילה במסגרת עצמה. מדובר בהתקנה שאינה גוזלת מעל לרבע עד חצי שעה, כשהתוצאה, כאמור, שווה את הטרחה.

 

רשתות הגלילה להרכבה עצמית מבית חברת פלמט הנן מתוצרת אירופאית ואיכותיות ביותר. ניתן לרכוש אותן באופן מקוון באתר הבית של החברה בגודל הסטנדרטי המותאם לפתח שבחדר ממ"ד ובכל מידה אחרת בהתאם לצורכי הלקוח.

 

img_ArticleTag רשתות לחלונות

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט