למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

סובלים מיתושים? כל מה שצריך זה רשתות גלילה - פלמט

מקומם של היתושים במאזן האקולוגי

אנחנו לא באמת יודעים מה מקומם של היתושים במאזן האקולוגי, אבל אם הם כאן כנראה שיש להם חלק בו, וממילא כל הניסיונות האנושיים להשמיד את היתושים לא צלחו עד כה. מה לא ניסינו: להשמיד את ביצי היתושים עם ריסוס א' ואת היתושים עצמם עם ריסוס ב', לייבש כל שלולית מים אפשרית, לגרש אותם עם עשן, למרוח כל מיני חומרים שאמורים לדחות את היתושים בעזרת ריח כזה או אחר, לשלוח עליהם גלי קול, גלי אור ומה לא. והיתושים? בשלהם. אבל זו לא סיבה להיכנע, ואפשר לחיות בקיץ בלי להתגרד, לפחות לא בתוך הבית. 


טריוויאלי 

הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות בצורה בטוחה הוא למנוע את כניסתם של היתושים הביתה, אבל לשהות בבית סגור ומסוגר כל הקיץ זה לא באמת אפשרי, אפילו לא אם יש לנו מזגן, ובעונת המעבר אין סיבה אמיתית להדליק מזגן, אם לא כדי להיפטר מהיתושים. הפתרון הפשוט והזמין ביותר הוא התקנת רשתות נגד יתושים בבית. ישנן כל מיני סוגי רשתות: רשתות גלילה, רשתות הזזה, רשתות כנף או רשתות קבועות. התייעצו עם אנשי מקצוע והתאימו לעצמכם את הרשת הנכונה, העיקר שתהיה לכם רשת. 

כן, אבל...


בלי אבל ובלי חבל.  הרשתות המתקדמות של היום מאפשרות לנו להינות מזרימת האוויר בבית בכל עונות השנה, בלי יתושים וחרקים אחרים. ישנן רשתות מחוטי ברזל, אם כי הן מיושנות במקצת ופחות חזקות, וישנן רשתות העשויות סיבי פיברגלס. רשתות אלה חזקות ועמידות לאורך זמן, ובכל זאת קלות מאוד להתקנה, וניתן אפילו לרכוש רשתות להתקנה עצמית לפי מטר. לא משנה אם תבחרו רשת גלילה או רשת אחרת,  כל עוד תוודאו שאתם קונים את הרשת אצל ספק אמין והיא עשויה מחומר איכותי, מובטח לכם קיץ נעים הרבה יותר. 


img_ArticleTag רשת גלילה

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט