שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
ביצוע הזמנות באתר בלבד, משלוחים לכל הארץ
הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה  

   

                                        

עולמם של התריסים החשמליים וכיצד בטיחות וטכנולוגיה מתבטאים בתריסים חשמליים?
העידן המודרני של ימינו מציע למתגוררים בבית לא מעט אופציות חכמות. למעשה, הפיכת בית לבית חכם היא אחת מהזמנות העבודה הנפוצות בימינו, שמקבלים חשמלאים.
חברת פלמט מתמחה בשיווק ומכירה של רשתות לחלונות מסוגים שונים, החל מרשתות גלילה, רשתות לחלונות ללא מסילה ורשתות נגד יתושים להתקנה עצמית. החברה מייבאת רשתות מתוצרת אירופאית אשר בעלות תו תקן ברמה הגבוהה ביותר.
אזור הממ"ד הוא לא רק אזור החירום בבית, בבתים רבים בישראל הוא משמש כחדר פעיל לכל דבר ועניין. גם בחדר זה חשוב להתקין רשת לחלון ממד כך שניתן יהיה לאוורר את הממד בחודשי הקיץ החמים. גם כאשר מישהו מתגורר בחדר חשוב יהיה לאוורר את החדר מדי יום ולתת לאוויר נקי להיכנס.
באתר פלמט תוכלו למצוא מגוון רחב של רשתות נגד יתושים, רשת גלילה לחלון ממד, ידיות ומגוון רחב של אביזרים ופריטים שונים לבית ולתחזוקתו. במקום כמו ממ"ד, בו ישנה חשיבות ראשונית ועליונה לאיטום החדר במידת הצורך, ניתן להתקין רשת גלילה שתפתור לנו את הבעיה.
מחזיר שמן הינו התקן נפוץ הנמצא במקומות רבים כיום, בעיקר על דלתות אך ניתן לראות אותו גם על שערים. שערים אל יכולים להיות בכניסה לביתכם, לשטח העסק שלכם, כניסה למתחם כלשהו וכיו"ב.
היא קטנה, מעוצבת והיא לרוב תהיה זו שמקבלת את האורחים שלכם, הלקוחות שלכם ואת בני הבית שלכם בכניסה. בין אם מדובר בכניסה לבית שלכם או למשרד שלכם – לידיות יש חלק חשוב לא רק בפתיחת הדלת, אלא גם בתחום האבטחה של הכניסה כמו גם עיצובה בצורה ייחודית המתאימה לכם.
אזור הכניסה לבית או למשרד הוא האזור הכי חשוב שמקבל את פניהם של הקרובים אליכם או הלקוחות שלכם. מלבד העובדה שאתם רוצים שהכניסה תהיה נעימה ומקבלת בברכה, אתם גם בוודאי תרצו שהיא תהיה נוחה, מעוצבת ושכל הפרטים ישתלבו בה היטב וישאירו רושם ראשוני חיובי בעבור המבקרים.
שלות לתריסים מחברים למעשה בין התריסים עצמם לבין מסגרת האלומיניום בה הם מוצבים. במידה ואתם מגלים יום בהיר אחד כי השלות בחלונות ביתכם נראה יבש ומתפורר, הרי שהגיע הזמן להחליף אותם ולוודא כי התריסים שלכם זוכים התמיכה הנחוצה והאיכותית ביותר בנמצא.
אין ספק כי רשת לחלון יכולה להוות בעבור אנשים רבים את הפתרון האולטימטיבי בעבור זמזומים מרגיזים ועקיצות מסתוריות. את הרשתות האיכותיות ביותר תוכלו למצוא בחברת פלמט המנוסה.
רשת גלילה היא למעשה רשת אשר נפתחת במלואה ואינה זקוקה למסילה משלה. הרשת נגללת כלפי מעלה, בדיוק כמו התריסים, כך שהיא לא מאלצת אתכם להתמודד עם רשת אשר מסתירה את הנוף הנשקף מהחלון בכל עת.
נעילת חלון הזזה יכולה להתבצע בדרכים שונות ומגוונות, כאשר המטרה הראשית של פעולה זו תהיה שמירה על ביטחונם ובטיחותם של דיירי הבית. חברת פלמט רבת הניסיון שמחה לעמוד לשירותכם ברגעים בהם אתם מבקשים להפוך את ביתכם לנוח ובטיחותי הרבה יותר.
מנגנון נעילה לחלון הזזה אלומיניום הוא כלי אשר חיוני בעבור משפחות רבות. הוא למעשה מאפשר את השמירה על ביטחונם של הילדים בשעה שהם נמצאים ליד חלון, זאת לאור העובדה כי מנגנון זה לא מאפשר את פתיחת החלון בשעה שאין אנו מעוניינים בדבר, בכך ימנע את המעבר של הילד למקום לא בטוח.
מחזיר שמן לדלת ידוע גם בשם מחזיר דלת, והוא אחראי על הבאת הדלת למצב סגור בצורה איטית ובטוחה על מנת למנוע את טריקתה ולוודא כי הדלת אכן תיסגר.
מחזיר דלת הוא אחר האביזרים השימושיים והמבוקשים ביותר בעולם הדלתות. זהו פתרון ייחודי ואלגנטי לצורך של סגירה מלאה של הדלת. את מחזירי הדלתות האיכותיים והבטיחותיים ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת פלמט הוותיקה והמקצועית.
מגביל פתיחת חלון, כשמו כן הוא, מגביל את דרך פתיחת החלון. אין ספק כי הדבר בעל יתרונות רבים, אך זאת רק בשעה שאתם בוחרים במגביל האיכותי ביותר בנמצא.
אין ספק כי בלם חלון הוא אחד מאמצעי הבטיחות החשובים ביותר בבית. הוא מאפשר מצד אחד ליהנות ממשב רוח נעימה, ומצד שני לא מאפשר את נפילתם של הילדים אל מחוץ לחלון או כניסתם של פורצים מבחוץ.
רשת גלילה נגד יתושים היא פתרון פרקטי הניתן להתקנה על כל חלון, כולל חדרי ממ"ד. בחברת פלמט תוכלו למצוא את הרשת הגלילה שמספקת הפתרון המושלם להרחקת חרקים מהבית ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים.
נעילת חלון הזזה משפרת משמעותית את הביטחון והבטיחות בבית. ב-25% מהפריצות מתבצעות עקב גישה קלה לפורצים מהחלונות.
מנוע לתריס חשמלי מאפשר את הנוחות שבפתיחת או סגירת התריסים בביתכם בלחיצת כפתור. אוטומטיזציה של מערכת התריסים מעניקה אווירה נינוחה ובטוחה יותר בבית. למרות הדעה הרווחת תריסים חשמליים מאפשרים חיסכון בחשמל בצריכה הביתית.
מחזיר שמן לדלת הוא המרכיב העיקרי במחזירי הדלת המפעילים את כל המערכת. השליטה על עוצמת הסגירה והפתיחה של הדלת מתבצעת על ידי כיוונים של רכיב זה במערכת ההידראולית.
מחזיר דלת מהווה פתרון אלגנטי ונוח לסגירה אוטומטית מלאה של הדלת, בין אם מדובר במבנה משרדים או בבית פרטי.
בלם חלון מיועד לאבטחת בני הבית ומאפשר השארת חלון פתוח במידה שלא תסכן את חיי הילדים בבית.
לאור התכיפות בה אנו נתקלים בידית לדלת כניסה, זה יכול להיות מעט מפתיע לגלות כי אין אנו כמעט שמים לב אליהן ביומיום.
שלות לתריסים הם אותם תופסני פלסטיק לבנים או שחורים המחזיקים את התריסים בשני הצדדים ומבטיחים תזוזה תקינה שלהם.
רשת לחלון מהווה את התשובה האולטימטיבית למכת היתושים שפוקדת את הארץ ברגע שמתחיל להתחמם קצת.
רשת יתושים היא ללא ספק ההגנה הטובה ביותר נגד יתושים. מספיק להדליק את האור ובלעדיה נחיל יתושים מסתער על כל בני הבית, מזמזם ללא הרף ומשאיר עקיצות מגרדות שעתידות לחלוף רק לאחר מספר ימים של גירודים לא פוסקים.
רשת גלילה מיועדת בעיקר עבור אלו מאיתנו שלא אוהבים לראות מולו העיניים רשת כל הזמן, כמו כן, היא יכולה גם להתאים לחלונות מיוחדים ואף דלתות חיצוניות ובמרפסות.
רשת גלילה נגד יתושים היא רשת הנמצאת בתוך קסטת אלומיניום בחלקו העליון של החלון. פתיחת הרשת מתאפשרת על ידי משיכת ידית מיוחדת כלפי מטה.
רשת לחלון הבית היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיה ידועה ומוכרת בעולם ככלל ובישראל בפרט – בעיית היתושים.
כמו הרבה דברים בחיינו כך גם התריסים הפכו לחשמליים. אין צורך יותר להתאמץ ולמשוך באופן ידני את התריסים למעלה, ניתן לעשות זאת פשוט בלחיצת כפתור.
רשת גלילה מספקת לכל בית פתרון מושלם במלחמה נגד היתושים. במידה והאוויר נעים בחוץ ונרצה לישון עם חלון פתוח או במידה ונרצה לאוורר את החדר הרי שנצטרך לפתוח את חלון החדר על מנת להכניס אליו אוויר נקי
מידע קצר אודות בחירת מחזיר שמן לדלת כניסה
כיום ניתן להוריד את האפליקציה בטכנולוגיית Zibee לכל נייד או טאבלט/אייפד מכל מקום בעולם ולהנות משליטה על מכשירי ותאורת הבית.
לא מעט פעמים אנו מתוסכלים שאין לנו שליטה מרחוק על הנעשה בביתנו, מעין "מערכת בית חכם" שתסייע לנו בפעולות פשוטות כמו הדלקה וכיבוי אורות בבית
עבודה עם ביטים איכותיים העשויים מחומרים עמידים, תהפוך את העבודה שלכם לקלה, מהירה ויעילה יותר בוודאות.
"חייבים לעשות כבר משהו עם הדלת הזאת" אתם חושבים לעצמכם בפעם המי יודע כמה, אבל אתם לא מתארים לעצמכם כמה זה קל. פשוט התקינו מחזיר שמן לדלת, ויהיה לכם שקט בבית.
סרט מדידה טוב יכול לחסוך לכם רגעים ארוכים של ספקות וחרדה. כל כך פשוט למדוד ולבדוק בעזרת המכשיר המופלא הזה.
סכין יפנית היא אחד האביזרים היעילים והפופולארים ביותר בכל סט כלי עבודה שמכבד את עצמו. מדובר בכלי קומפקטי, זול, ונוח שעושה בדיוק את מה שהוא אמור לעשות הכי טוב – הוא חותך
נגמרו הימים שבהם נעזרתם באנשים אחרים כדי לשפץ את הבית שלכם. קניתם מקדחה חזקה ואיכותית, סט מקדחים לפטישון, ואתם מוכנים ומזומנים להתחיל במלאכת השיפוץ.
מטר מדידה הוא אביזר קטן וחיוני שיכול לשים קץ לכאב הראש שלכם
שמירה על בטיחות בעבודה היא אחד התנאים לתקופת שיפוצים מוצלחת עבור כל הנוגעים בדבר. לפניכם כמה כללי ברזל עליהם יש לשמור כדי לזכות לבטיחות מקסימלית. שיהיה בהצלחה!
ברוכים הבאים לעידן האוטומציה. בעולם המערבי המודרני, היבטים רבים של חיינו נשלטים על ידי מערכות אוטומטיות המסייעות לנו בהתמודדות עם אתגרי היום יום
העידן המודרני בו אנו חיים, מכתיב מציאות אשר במסגרתה רבים מאיתנו מתגוררים בבתים חכמים, משתמשים בטלפונים חכמים, ובאופן כללי נעזרים במערכות ממוחשבות מתוחכמות על מנת להקל על שגרת היום יום שלנו.
הכירו את הפיצ'רים החדשים שלכם, שלט חכם מאפליקצייה בסמארט פון או דרך הטאבלטים השונים, בחברת פלמט מסבירים על טכנולוגיית Zigbee
הפתרון האופטימלי למניעת יתושים ואוורור החדר ללא צורך בהפעלת מזגן הוא התקנת רשתות לחלונות. מאז ומעולם נלחם האדם מלחמה נואשת כנגד היתושים, שארגון הבריאות העולמי
חברת פלמט גאה להציג אפליקציית סמארט הום -בית חכם בישראל בעברית ובחינם השולטת על כל מכשירי הבית מרחוק בכל זמן ומכל מקום בעולם.
אנו למעשה חיים בעתיד בו ביתנו נשלט ע"י מפסק אלחוטי לתריס, לטוחן האשפה החשמלי,למדיח, הדוד מים,התאורה, כמה נוח ככה חסכוני בחשמל.
בימנו נוכל לשלוט על התנהגות ביתנו וצריכת החשמל בלחיצת כפתור, באמצעות מערכות בית חכם המופעלות על ידי ישומון דרך הנייד או הטאבלט כשאר אתם מצויים מחוץ לבית או בחו"ל.
מי האמין שכיום ניתן לשלוט על ביתנו בעזרת אפליקציה הפועלת ישירות מהנייד או מהטאבלט,פשוט,קל,נוח,חסכוני ובעיקר שימושי ביותר.
כיום ניתן לתקן תריס חשמלי גם ללא טכנאי בצורה נוחה,פשוטה ויעילה, באתר גם סרטון הדרכה הממחיש זאת. בואו להבין בקלות
ברוב הבתים בישראל עדיין ישנם תריסים, פשוט מכורח המציאות והצורך למנוע מהשמש המזרח תיכונית שלנו לחמם את הבית יתר על המידה. איפה שיש תריסים, בעיקר ישנים, נדרש מדי פעם גם תיקון תריסים. אנשי המקצוע של חברת פלמט מסבירים איך ניתן לתקן את התריסים כשצריך, במינימום השקעה.
שימוש בכלי מדידה מדויקים מהווה את הדרך הטובה ביותר להתנהלות חכמה עם סוגים שונים של מתכות. למעשה, בעולמות הפרזול, קיימת המלצה לבצע כל התקנה רק לאחר שימוש במכשירים הנכונים – בכדי להבטיח הנאה מכל מוצר. קראו את הכתבה הבאה וגלו בעצמכם מהן כל הסיבות לכך.
את בעיית היתושים בקיץ כולנו מכירים באופן אישי. ההבדל בין אלה שקמים מחויכים בקיץ לבין אלה שמתגרדים כל הלילה הוא בהתקנת רשתות גלילה על חלונות הבית. מומחי חברת פלמט מסבירים על הפתרון הטריוויאלי לבעיית היתושים.
בתים חכמים הם "תפוח אדמה לוהט" היום, וסביר להניח כי הפופולאריות שלהם רק תלך ותגדל עם הזמן, עד שלכולנו יהיה בית חכם ומפנק.
החיים נהיו נוחים יותר כאשר אתם שולטים על מכשירי הבית או המשרד מרחוק, הכל בלחיצת כפתור באמצעות חשמל חכם ואלחוטי בעזרת אפליקציה בסמארטפון או בטאבלט.
אתם נמצאים בחו"ל או בעבודה ורוצים להדליק את הדוד מים,להוריד את התריס החשמלי או לכבות את מכונת הכביסה והמזגן,היום בעזרת מפסק אלחוטי תוכלו לשלוט על כל מכשירי החשמל בבית.
אם לפני מספר עשורים היום אומרים לכם שתוכלו לשלוט מרחוק על המכשירים בתוך הבית, הייתם חושבים שמדובר בסרט מדע בדיוני שבדיוק עובדים על התסריט שלו
המהפיכה הטכנולוגית המודרנית, שהחלה עם המצאת האינטרנט וקיבלה דחיפה חזקה עם מהפיכת התקשורת ב- 1995, והכניסה אותנו לעידן המידע הטכנולוגי שאנו חיים בו היום.
ודאי שמעתם בשנים האחרונות על המושג "בית חכם". מדובר במערכת נוחה ומפנקת לכולם בה אנו יכולים לשלוט על מכשירי ותאורת הבית מחוצה לו בסיוע שלט חכם, בואו להבין כיצד זה עובד:
הפיתוח הטכנולוגי המואץ בימנו מתבטא כמעט בכל תחום.גם בתחום עיצוב הבית נוכל להינות משיא הקדמה והנוחות תוך כדי שליטה על מכשירי החשמל והתאורה בביתנו באמצעות אפליקציית בית חכם.
כיבוי והדלקה בלחיצה אחת מחוץ או מתוך לביתכם באמצעות מפסק אלחוטי,קל ונח לשימוש וכבר מזמן אינו פנטזיה– בית חכם אלחוטי של פלמט מאפשר לכם לשלוט במכשירים
החלטתכם אינם צריכים להסתכם רק בנושא בית כחם מחיר בלבד אלא גם על פרמטרים חשובים כמו נוחות,שקט נפשי וכיו"ב.
כשיש בידיכם מפסק אלחוטי, לא תשכחו לכבות שום מכשיר. המפסק יכול לפעול על ידי שלט חכם או על ידי אפליקציה מיוחדת שתותקן בסמארטפון
פעם כשהיית חוזר מותש מהעבודה, גררת את עצמך להדליק את התאורה בבית, משם בגרירת רגליים אל עבר הדוד להדליק אותו ולחכות לפחות שעה למים החמים. בתים חכמים כיום מציגים את ההפך:
באמצעות מערכת בית חכם אנו יכולים בקלות לשלוט על כל מה שקורה בבית ולעשות את כל מה ששכחנו לעשות מכל מקום ובכל זמן, כנסו להבין:
מערכות בית חכם הן הצעקה האחרונה של הפעלת כל המכשירים והאביזרים החשמליים בבית בשלט רחוק לכל מכשיר בנפרד! בואו לקרוא על החיים החדשים שיכולים להיות לכם.
הנוחות המקסימלית בבית תתחיל עם בית חכם אלחוטי, שזו בעצם הבית שבו מופעלות כל מערכות הבית ע"י מכשיר אחד כמו סלולרי או טאבלט
איך מתבצעת הערכת אבטחה על ידי מנעולן? מדוע חשוב לבצע אותה ואיך יכולים בית חכם ומערכות אזעקה לתרום לאבטחת הבית או הנכס שלכם?
התריסים הישנים יוחלפו בתריסי גלילה מודרניים הקלים גם לניקוי וכמובן לתפעול, להלן מספר טיפים על תריסי גלילה
ישנם מצבים המחייבים רשתות נגד יתושים, בחנות האתר תוכלו לרכוש רשתות שיגיעו אליכם עד הבית.
אפשר להתקין רשתות גלילה נוחות ואסתטיות, כדי להבטיח שמזיקים לא יחדרו לביתנו,להצללה או אף לשקט.
ע"מ להגן על ילדנו יש צורך להתקין רשתות נגד יתושים כצעד בסיסי ביותר שנעשה כדי להגן עליהם מפני החרקים הקטנים החומדים את דמם.
מנעול צילינדר הוא פתרון אבטחה נפוץ שמתאים לסוגים שונים של דלתות. במקרה של בלאי ושחיקה ויש להקפיד על שימוש בצילינדר איכותי, שישמור על עמידות לאורך זמן. את התקנת הצילינדר מבצעים על ידי החלפה ותוך הקפדה על הוראות היצרן.
מומלץ להזמין אנשי מקצוע עבור תיקון תריס חשמלי, אך בעזרת סרטון ההדרכה באתר ניתן גם בכוחות עצמך לתקן תקלות שונות. . אם נתקלת בבעיה כלשהי בעת הפעלת התריס,
התקנת רשתות לחלונות נכונה ויעילה דורשת מומחיות, וותק וניסיון בתחום, ההמלצה הגורפת היא לפנות למומחים בתחום לשם קבלת ייעוץ,פלמט היא הכתובת עבורכם
השימוש בתריסי גלילה יהפוך את הבית שלכם לנוח ומפנק יותר. יתרונותיהם של תריסי הגלילה הם רבים: תוכלו בקלות לשלוט בכמות האור שתרצו בחדר, אין צורך להתעסק עם שלבי תריסים
חברת פלמט מספקת לכל החפץ רשתות נגד יתושים למבחר סוגי חלונות, מומחי החברה מסבירים לכם כיצד לפתור את בעיית היתושים בקלות ובנוחות.
כיום תריסי גלילה הם היום הפתרון האידאלי להצללת חללים פנימיים. מהו בדיוק תריס גלילה, איזה סוגי תריסים יש והאם הם יכולים למנוע פריצות? במאמר זה תמצאו את התשובות.
ניתן להזמין את רשתות הגלילה בהתאמה אישית או לפי מידות קיימות, הן מסופקות ללקוח כשהן מוכנות להדבקה. לרשתות הגלילה מבית פלמט......
רשתות לחלונות מהווים פתרון פרקטי מאד, וכוללים רשת גלילה, רשתות כנף או רשת הזזה העשויות מפיברגלס, מתכת או חומרים אחרים, קבלו את הפרטים:
ישנם סוגים שונים של רשתות, אך הדרך המומלצת היותר להתקין רשת היא התקנת רשת גלילה. רשת גלילה, ממש כמו תריסי גלילה
הרעיון של בית חכם לוקח צעד קדימה את הפעולות האלה ובעזרת התקנת לוח מרכזי וראשי עבור כל המוצרים החשמליים והניתנים לשליטה מרחוק - הופך את החיים לקלים ופשוטים הרבה יותר.
רשתות לחלונות הן מוצר הכרחי בכל בית בישראל, וגם מי שאין לו כאלה יודע זאת היטב. בכל קיץ נמכרות ומותקנות יותר ויותר רשתות ברחבי הארץ,
התקנת רשתות נגד יתושים היא חלק מטיפול מונע כללי שמומלץ לעשות כנגד היתושים, וגם נגד חרקים מעופפים אחרים שעשויים להיכנס לבית דרך החלונות.
התקנת רשתות לבית היא הדרך הזולה, היעילה והבריאה ביותר להתמודד עם היתושים ועקיצותיהם. התקנת רשתות נגד יתושים אפשרית בכל סוגי הפתחים, ובכל סוגי המפתחים וטכניקות הפתיחה.
תעלות או צינורות שמשמשים לטובת ניקוז ואיסוף נוזלים מהגג נקראים בעגה המקצועית "מרזבים". התפקיד של תעלות וצינורות מן הסוג הזה הוא
בעיית היתושים הארצישראלים היא אחת הבעיות המוכרות לכולם, ולכן ניתן לראות יותר ויותר חלונות שהותקנה בהם רשת גלילה נגד יתושים, בכל השכונות, בכל הארץ.
כל ישראלי מכיר את הדילמה של שינה בחדר עם חלון סגור, במחנק ליל קיץ חם, מול שינה בחלון פתוח והתמודדות עם יתושים מזמזמים ועוקצים. הפתרון הוא פשוט –רשתות לחלונות.
בכל הנוגע אל תיקון תריס חשמלי מומלץ שלא לנסות לתקן את התריס באופן עצמאי, אלא להסתייע באיש מקצוע מומחה ובעל ניסיון.
תיקון תריס חשמלי- כיצד מזהים תקלות בתריסים חשמליים?קלקול או תקלה במתג ההפעלה של התריס וקשורה לרוב אל בקרים מתוכנתים
תיקוני תריסים חשמליים עשויים לנבוע ממגוון תקלות רחב, כשהשכיחות שבהן הן מנוע או בקרים מתוכנתים שפסקו מלעבוד,
חשוב להדגיש כי ניתן לבצע תיקון תריסים חשמליים באופן עצמאי, אך יחד עם זאת נדרשת לצורך זה רקע בתחום והדרכה מסודרת
בכדי להשלים את הפן העיצובי של הדלת, רבים בוחרים להתקין סוגר הידראולי לדלת בכדי לשלוט על עוצמת הפתיחה והסגירה של הדלת, מה שעוזר בין השאר גם לשמור על איכות הדלת לזמן ארוך ולמנוע את בלייתה.
יישנם תריסי גלילה מתכת, מעץ או מפלסטיק, והם מופעלים על ידי שליטה חשמלית או ידנית, באמצעות כבל שנמתח במטרה
תריסי גלילה הם חלופה אלגנטית ונאה יותר לתריסי ההזזה הסטנדרטים. כמו כל תריס, מאפשרים תריסי הגלילה להחשיך את החדר
הפתרון היעיל והבטוח ביותר הקיים כיום לפתיחה וסגירה של חלונות ופתחים שונים הוא תריסי גלילה חשמליים,
תריסים חשמליים הם בהחלט אחד מהדברים הללו, וכן האפשרות להזמין תיקון תריסים, חשמליים או לא, דרך האינטרנט, בלחיצת כפתור.
הבית הוא מקום מבצרנו, המקום שמספק לנו הגנה מפני התרחשויות חיצוניות, הסביבה האינטימית והאישית ביותר שבה אנחנו יכולים להרגיש חופשיים, נטולי לחץ והשפעות זרות.
פירוק והרכבת תריסים פשוט לכל מי שיש לו חוש טכני בסיסי ולא תמיד יש צורך להוציא סכומים לא מבוטלים על תיקון תריסים מקצועי.
תיקון תריסים על ידי גורם מהימן ומקצועי במיוחד אם מדובר בתריסים חשמליים שה הטרנד המוביל כיום בכל הנוגע אל עיצוב הבית.
בישראל מהווים תריסי הגלילה את אחד מסוגי התריסים השכיחים ביותר במשרדים ובבתים הן בשל עלותם הנמוכה ביחס אל יתר התריסים.
אם יש נושא שיחה שסביבו ניתן להתאחד בישראל בדיעה אחת, ללא ויכוחים כמעט, זה נושא היתושים והתקנת רשתות גלילה. כולם מסכימים שהיתושים מהווים מטרד בלתי נסבל, והויכוחים יכולים להיסב סביב שיטות המניעה השונות הקיימות, החל ממריחת חומרים שונים ומשונים וכלה
אם עדיין לא התקנתם רשתות לחלונות, ברור שגם אתם סובלים בקיץ ובעונות המעבר מזמזומים ועקיצות, הטורדים את מנוחתכם ביום ובלילה. אם כבר התקנתם רשתות – אשריכם, וכדאי שתספרו לחבריכם על כל היתרונות שבכך. אנשי המקצוע של חברת פלמט, מהחברות הותיקות בארץ, מסבירים על היתרונות שברשת.
יישנו מבחר רחב של תריסים חשמליים, כשמערכת השליטה והבקרה שלהם כוללת בקרים מתוכנתים חכמים

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם

טואול - בניית אתרים